Стратегічне харчування від варіння військового санаторію, якщо ситуація стає критичною

Напевно кожен будинок має невеликий. панчохиЩо обов'язково кілька днів. Тим не менш, є такі тяги люди, які, при необхідності, можуть зробити відмінно без переходу в магазин ще кілька тижнів.

І сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про звички колишнього військового чоловіка, який віддає перевагу не розслабленню і завжди готовий до труднощів обличчя. Що ви завжди маєте на руці, і що ви можете зробити без?



Мій сусід, колишній шеф-кухар військового санаторію, впевнений, що люди живуть добре і мирне життя, в кінцевому підсумку втрачають свій інстинкт для самозбереження. Вони починають вірити занадто багато в потужності грошей. Незважаючи на те, що у вас є надзвичайна ситуація, оскільки всі свої готівки перетворяться на непотрібні шматки паперу. А безготівковий виявиться, щоб бути порожнім, пише Andrei.



«Я приймаю такі заяви без особливої віри. Я ніколи не мав тісних відносин з армією. Мапа Я не розумію щось. Але один день мій сусід і я почав розвивати цю тему, і я дізнався, як добре цей чоловік готовий до будь-яких сюрпризів. Візьміть, наприклад, його запас їжі. й

«Другий підійшов справу ретельно. Хоча він сказав мені, що точка, що має такий запас, не їсти смачну їжу, але мати достатню кількість їжі протягом тривалого періоду. До того моменту, як ситуація повертається до нормального або ми можемо чекати за межами допомоги. й



Основою в такому складі є «зовнішня» продукти, такі як рис, цукор, сіль і мед. Після всього, навіть у відкритому пакеті рис буде зберігатися протягом трьох років. А якщо ви доставляєте на білий полірований рис, розмістивши його в герметичному пакеті (надзвичайно заховані від гризунів), то він буде стояти 20 і 30 років. Зварювальний рис простий, він поживний, дає відчуття насиченості протягом тривалого часу. й



«Сальт теж необхідний. З цією найбільш популярною приправою будь-якої їжі стає смачним. Сіль можна використовувати як консервант. З сіллю можна, наприклад, приготувати рибу або м'ясо, щоб продукт зберігався довго. Те ж можна сказати з цукру. й

«Так само необхідно. Це не просто солодкість для чаю, але найголовніша частина життєздатності, корисного і поживного продукту. З медом можна вилікувати застуду кашлем, а рани лікувати, і імунітет збільшити. І зберігся мед протягом десятиліть. Головне, щоб спочатку прийняти якісний і натуральний продукт. й



«Не зробив мій сусід і без приготування делікатесів». Для того, щоб не їсти рис самостійно, він запасав на сушеному м'ясі. Також знайшли в своєму «кашці» місце для трісків, сушених овочів і квасолею з горохом. Також був соєвий соус, який може диверсифікувати будь-яку страву. й

«Схід впевнений, що цей склад є більш достатнім. Як і недорого, і простір не займає багато, і досить довго. Як раніше я не хочу зібрати будь-який набір. Я не бачу необхідність. І якщо сусід з такою подачею їжі спить більш спокійно, то це його бізнес, говорить Андрей.

р.

Я дивлюся, чому це не додано доля продукти тушковані, консервовані продукти або макарони. І крім їжі, ви точно можете запастися на багатьох інших речей, які обов'язково не заважають, наприклад, сірки або мило.

Що ви думаєте про це? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное