Подруга купила гарбуз з котеджу, і я запекла кращий гарбузовий муфін в світі.

Вчора друг купив гарбуз з котеджу, і сьогодні вже гарбуз духовка тримається. Яскравий, барвистий як природа восени. При цьому гарбуз не особливо відчувається в ньому. Моя дитина і мій чоловік звикли бити його як cheeks, і вони не дуже люблять гарбуза.

Сьогодні видання. "Сайт" підкаже вам, що вишуканий гарбузТак не відчувається. Чудовий гарбузовий коктейль!



Маффин гарбуз в духовці Інгредієнти
  • 500г гарбуз
  • 300г борошна
  • 150 мл без запаху рослинної олії
  • 160г цукру
  • 15г розпушувач
  • 4 яйця
  • імбир, кориця і горіх за смаком
  • щіпка


Підготовка
  1. Вимити гарбуз, нарізати його на шматки і випічка до готовності. Очистити гарбуз і збивати блендер на пюре.



  2. Перерва цукру з рослинною олією. Потім один по одному, збийте яйця, і збити їх добре після кожного.



  3. Додайте гарбузове пюре, щіпку солі і спеції за смаком.



  4. Змішати борошно з розпушувачем. Додайте сухі інгредієнти до маси яєчно-пампкіна. Добре до однорідності.



  5. Змастити муфінову форму рослинною олією, залити в тестову форму. Випрямити його. Випікати кекс в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 55 хвилин до готовності. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.



  6. Підготовлений гарячий торт можна посипати цукровою пудрою і гарбузй А якщо ви занурилися, можна варити карамель або шоколад і залити їх склянкою. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Також я пропоную вам ознайомитися з інструкціями приготування гарбузового пирога з сиром. Цей торт обов'язково прикрасить будь-яку чайну вечірку!



Цей гарбузовий муфін в духовці випікається близько години, і зараз я спокійно розумію власний бізнес. Добре, на самому тісто, не підрахувавши час випікання гарбуза, він займає близько 15-20 хвилин.

Це відмінне рішення, якщо потрібно годувати дітей. гарбузй Крім того, цей стаканчик стане для святкового столу. Довірте мене, він не може тримати своїх гостей. «Кексперт дуже великий, але мої гості недостатньо. Потрібно відразу 2 духовки! - Я сказав собі після святкування дня імені чоловіка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное