Сватя попросила мене подивитися після її матері, тому що я ретиред, мати багато вільного часу.

«Мій чоловік працює в Італії. Коли наші діти одружилися, вона не могла приїхати на весілля, але вона дала гроші в подарунок весілля. Молода сім'я почала жити в оренду житла, а після п'яти я мав багато вільного часу. Тож рік після весілля я вже дівочий мій онук, говорить Ольга Степанівна. Жінка не здогадувала про компанію її онука і її добре збережений відпочинок.



Лоти вільного часу «Дочка-в-право має бабуся в с.». Вона була хвора недавно і не було ніякого дивитися після неї. Моя сина зникла на роботу пізно, і мій дочок-в-право, після постанови, також просто отримав роботу в новій компанії. Бабця має сестру, але вона живе в іншому місті і може тільки симпатія, тому що вона була фізично важкою для неї, щоб досягти і піклуватися про її сестри.

Вона сказала мені і попросила мене подивитися після її бабуся. У мене було варити їжу і годувати його, іноді очищати будинок. Я домовився від доброти, але я не чекаю, щоб піклуватися про мій бабуся протягом 5 років.



Я прийшов на пару годин щодня. І пішов додому. Щодня Сватя назвала більше і більше і дав нові завдання. Я закінчився сидячи з моїм бабусям в будь-який день, а потім пішов додому. Мені важко їздити і їхати щодня. І я сказав, що я досить перейдемо з моїм бабусям для того, як і дозвольте дітям залишитися в моїй квартирі.



Моя сина побачила, як важко це було для мене, він відчував мене. Моя найдавніша дочка звернулася до мене і дав мені список до-до кожного дня. Згодом вона стала більшою і більш пишною. Я сердився, якщо я не встиг зробити щось. 5 років. Мій бабуся загинув і я пішов назад до моєї квартири. А діти приймали квартиру на іпотеці, так як під час свого життя в квартирі вони врятували за пуповинну оплату.



Стара леді залишилася на волі. Вона залишила її додому дочку, хоча я сподівався, що вона стане щось для наших дітей. Сватя вірить, що все повинно бути так, кажуть, що вона найближча родичка. Здійснити гроші і допомогти оплатити іпотеку дітям. Найсумнішим є те, що ніхто не подякував мені за витрати так багато часу і зусиль для догляду за рідним. Я був ближче до моєї бабусі, ніж її бабуся і діти, які тільки сказали мені, що робити і як це зробити.



З редакційного офісу Ольга Степанівна мала непристойність робити доброго знецінення. Здавалося б, що вона робила право, що не варто давати стару жінку, якщо вона була. А родичі тільки скористалися добротою Ольгою Степановною. У цей час вона може грати з онуком, займатися хобі, подорожувати і розслабитися.



Добре, що робиться несамовита часто. А коли ви погоджуєтесь на велику користь, підготувавши, що ви не будете повертатися в поверненні. Ольга Степанівна мала право відмовити в догляді за іншою матір’ю. І ніхто не міг відлякати її. Але може залишити чоловіка в неприємності, так як всі її родичі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное