Дружина сестри пишається, він буде розчарований, що жінка заробляє більше, ніж йому.

Ольгою не було До Сергія прийшов. Дружина сестри, з її словами і діями, зробила все, щоб відвернути всі її родичі. Безперервність, невідповідність і негативне ставлення молодого чоловіка негайно зраджують його. Але це не вплине на почуття молодого Світлани, молодшої сестри Ольги. І тепер вся сім'я має справу з цим чоловіком.



Ольга і її чоловік побачили Сергія як типовий молодий програвач, який якось вважає, що він не повинен нічого робити, але кожен кидає йому щось. Заміж 18-річної Світлани він з першого дня почав переконувати її, що її родина повинна допомогти їм. На «допомозі» було призначено щомісячний платіж від батьків або з Ольгою. Це єдиний спосіб, щоб вони жили сім'ї.



Спочатку батьки допомогли Світлана. Після того, як дочка все ще навчалася в інституті, і вона не встигала працювати. Проте Світлана не встигла працювати після закінчення навчання. У сім'ї є дитина. Ще рік пізніше.

У цей час родина Світлани та Сергія проживала за рахунок останніх робочих місць та допомоги їхніх батьків. У деяких випадках Ольга допомогла в невеликих речах, але дуже швидко припинила її, так як вона швидко стала очевидною для неї, що Світлана сама вважає, що кожен навколо неї повинен. Вона має 2 дітей і важко. І той факт, що чоловік не міг отримати стабільну, добре опалювальну роботу, як якщо вона не помітила.



Ще один рік пройшов і навіть батьки відмовилися допомогти молодим сім'ям. Атласний батько Сергія, що не може стояти його, і сказав, що сам сестра повинен спочатку думати про добробут своєї сім'ї, а не покласти її на плечі інших. Світлана, будучи під постійним впливом свого чоловіка, звернулася з батьками і навряд чи розповіла Ольга. Будь-яка відмова в сумі грошей або допомогу сприймалася як образ. Ольга була відокремлена від сестри.



Але про тиждень тому Світлана під назвою Ольга. Вона підібрала телефон і сестри почали говорити. Ольга запитала, як були з Сергієм.

- Так, - сумно розтягував Світлана. - Я закликав. Чи має Ваш чоловік на роботу на фірмі для моєї Сериозги?

- Я не знаю, але я обов'язково запитаю, Ольга відповів.

На той же вечір вона попросила чоловіка про вакансію, і він пам'ятав, що їм просто не вистачає кур'єра. Це саме те, що Сергій може зробити. Але для Світлани може бути більш висока посада. Про кур'єрську вакансію Ольга звернулася до сестри.



Пелюшки - О, ні. Безперечно не для Сєрозаги. Він має роботу з хорошою зарплатою.

- Чому ви не будете працювати самостійно? Ольгою. - У вас є освіта, діти вже йдуть в дитячий садок. Вам буде хлібобулочний, щоб говорити.

до Як ви втратили шлюб? Ні, я не хочу, щоб. Сєрозга пишається. Він буде втілювати, що жінка заробляє більше, ніж він робить.

- Ну, то я не можу допомогти вам. Ольгою не затримала.

до Дякую. Пон.



Це була неприємна розмова, але Ольга не знає, як поводитися інакше. Що сталося з життям своєї молодшої сестри, здавалося б, бути хаосом, який може створити лише діти. Після того, як Сергій був в основному дитиною, яка бажала всіх цукерок, щоб дати йому. А Світлана пристосувала і стала йому.

Сподіваємось, з часом хтось зробить їх смартером, а потім сім'я зможе спілкуватися як раніше.

Чи можливо ставлення родичів Світлани до Сергія? Чи є батьки Світлани право на різання фінансової допомоги? Чи можна змінити ситуацію в родині Світлани?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное