Побачити, щоб врятувати красиву жінку в лінії, подумав, що Бог відправив мене.

Наше життя складається з різних дрібних речей, зустрічей та планів. Це лише перший погляд, який ми контролюємо його сто відсотків. Як говориться казка, «Чоловік пропонує і Бог розмовляє». Ординарні черга Або вивезення громадського транспорту може змінити речі 180 градусів.



Зчитувач думав, що він був у повній контролі його життя. Але він не був запасний збитком долі. Випадкове знайомство з невідомою жінкою залишив свій знак на пам'ять надовго. Як боротися з цим, які висновки для малювати своїми руками? Відповіді не прийдуть відразу.

Професіонал програми. Робота, навчання щось нове. Я прошу зірок з неба, але я не скаржаю про життя. Тепер, так як я був дитиною, я борюся з однією проблемою: Я знаходжу, щоб підтримувати стосунки з людьми. Зв'язок, ходьба, підтримка з'єднань. Немає цього близько до мене. Я можу сказати, що я реальний інтроверт.



Piabay це мій друг, який живе по всьому світу. Я ніколи не бачив його, і ми будемо говорити йому в Інтернеті. Я не знаю, як старий він. Я вже 28. Дякуємо, що ви можете працювати дистанційно без втручання з будь-яким офісом. В іншому випадку це буде важко для мене багато, багато разів.

Одного разу я вирішив взяти ходи в найближчий супермаркет, щоб купити деякі продукти харчування. Всі місцеві виробники продуктів харчування вже знали свого обличчя, тому це було гарно ідея прогулятися і протягнути. Зіграти в, підібравши кошик неспроможності і отримавши в рядку. За 5 хвилин люди важко перемістили. Я пішов назад до своєї сторони, щоб побачити, що збирався.



На самому початку черги була чарівна дівчина біля касового реєстру. Її очі були вже червоними, готові кинути в океан сліз. Чи було зрозуміло, що вона втратила свій гаманець десь і не мала способу оплати. Вона шукала гроші, які, очевидно, не там. І тоді я вирішив допомогти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Швидко, доторкнувшись до олокеру з тієї ж черги, я пішов до розселення і очищав картку банку на машині. Він написав і вийшов з нього досить довгий чек з іменами придбаних товарів.

Через п'ять хвилин, як я стояв в лінії і купив мої крупи, я побачила її знову. Її очі були сухими, її губи мали чарівну посмішку, і вона ходила, ні, бігти до мене. Її назва була Нестя. Вона розсипається за подякою і обіцяє повернути все. Я просто хотів, щоб ходити разом і, можливо, отримати, щоб дізнатися один краще.

Ось як це сталося. Виявилося, що Настя є молодшим викладачем. Одружена. Мій чоловік п'є протягом тривалого часу і розлучення просто формальність. Вони різні люди, з різних світів. Нестя зробила велику помилку і приховує її почуттям. Якими є обставини. Ми домовилися зателефонувати і відокремити від нашого бізнесу. Коли я отримав додому, я знайшов мій пальми вологим з потом і підвіконня, як після довгих, гучних вечірок.



Піабай Ми зустрілися два дні пізніше. Ми прогулялися, пішли в театр, потім до деяких кафе. Вона сміхала багато, я спробував поважати себе. До кінця ночі я був настільки комфортним, що я взяв її руку. Мої долоні були сухими.

Ми знову зустрічаємо наступний тиждень. Я прийшов з квітами на параді. Завітайте на смачний ресторан. Нестя гарно дивилася. Ця зустріч не була настільки дружною. Зрозуміло, що ми не будемо бути просто друзями. Нестя тримала мене, що ніч.

Наші зустрічі розпочалися частіше. Я був щасливим і плутався одночасно. Що ми робимо далі, що ми робимо? Поговоріть чоловіка як чоловіка? Я не думаю, що це буде добре для мене. Але що було б зробити.

р.

І чотири дні тому, в ніч, Нестья назвав мене. Вона попросила, ні, зануривши мене. І знову потрапили чоловіка. Але було щось інше. Вона не хоче приїхати самостійно. Мій син.

Паша, 5-річний. нормальний хлопчик, просто сором'язливий. Настя прибув в таксі, з великою кількістю речей, все тремтіння і тримає руки сина. У мене є простора квартира, без проблем. Але син... Про нас Ніщо, наступного ранку я забрав день, і ми провели весь день в сім'ї. Про себе, зрозуміло, що він пішов з останньої ночі.



Piabay не хоче йти поза. Я замовив доставку, перетворений на консоль і давайте трохи відтворити свої улюблені відеоігри. У нас була розмова з Нестю, але вона не сказала мені щось принципово нове. Так, у мене син. Я не хочу говорити рано. Я дізнався про мене і отримував п'яний. Він був гістеричною. Тоді вона подзвонила батькам, друзям, охарактеризувала ситуацію.

Настя ліва вранці. Я взяв дитину і речі. Вона залишила і попросила мене ніколи не викликати її знову. Вона зрозуміла, що вона любила чоловіка. Моя сина потребує батька, і я не вписаний. Я занадто м'який. Я не можу кричати, коли я повинен. Я згоден з усім. Я не маю чоловічого сердечника. Грати консолі в мій вік? Ви витрачаєте весь день роботи на комп'ютері? Дитина.



Я не розумію сучасних жінок. Я не розумію людей так. Як ви хочете зробити все, як ви? З точки зору живлення. Виявилося, що перед тим, як ми зустрілися, я зробив все правильно. Життя трави підходить мені 100%. Щоб запекти всі довірчі розмови і жіночий шарм. Я ближче до мого способу життя. Немає шкідливих звичок або життя. Ніякий буде зрадити лонер. Не потрібно більше, ніж це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное