Василь Шукшин скаже, що майстер повинен зануритися в правду.

Василь Макарович Шукшин є одним з найвідоміших радянських режисерів, письменників і акторів. У кожній історії, кіно або ролі він розповів про звичайні люди, вміло розкривають свої персонажі і істинні почуття. Сьогодні ми обрали для Вас улюблену виписку Шукшина, наповнену інсайтом та унікальною народною мудрістю.



У слова Шукшина «Це багато правосуддя в житті». «Єсенін жив.» Це пісня. Якщо вона, ця пісня була довша, вона не буде так свербіж. Не існує довгих пісень. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Gorky Film Studio (@gorkyfilmstudio)



Ви хочете жити таким же чином. Ви хочете жити таким же чином!

«Силь в цьому світі буде знати все: сором'язливість, терпіння, суддя і радість ворогів. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з Герой - серед нас! (@russia_home)



«Хороче, добро ... Ця медаль надягається через одну. Хороший - це хороший вид, важко, це не просто. Не може похвалитися добротою, не зла!

«Чи не зажадає чоловіка, ні здоров’я? Насолоди. Тільки в юності він готовий подарувати здоров'я для цього, у віці - подарувати задоволення для здоров'я. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від улюбленого радянського кіно (@sov_kinodom)



Це те, як ви живете - зап'ять років - ви продовжуєте думати: ніщо, один день я буду жити добре, легко. І час йде... І так ви приїдете до цього самого отвору, в якому ви повинні лежати - і все моє життя чекав щось. Питання є, що ми чекали, і не робити таких рад, як можна зробити? Тут: є гроші, є надзвичайні черевики - взяти, зробити людину щасливою! Неможливо. й

«У житті, з віком, ви починаєте розуміти силу людини, яка постійно думає. Це величезна сила, яка підкорює. Усе вмирає: молодість, чарівність, пристрасть – все росте старе і згорає. Подумайте, що людина, яка продає її через життя, красива. й

Про суспільство "Лі, лежить, лежить ..." Лізи - для сальвації, брехні - для влаштування провини, брехні - досягнення мети, брехні - кар'єра, процвітання, замовлення, квартири. Ліза! Уся Росія вкрита як барк. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Його Улюблена Oxana Ged-KN (@oksana.kbr07)



Не доторкнутися до армії, не доторкнутися до міліції, не доторкнутися до партійного апарату, не доторкнутися до посадових осіб міністра. Ну, я не гона людина сама. Все добре в Росії!

«Не розумійте, ні правди, ні живої ідеї. Що ми використовуємо для нас? Єдине пояснення – це наша самотність. Це те, що нам потрібно побити і збити наше мистецтво. й

Протягом своєї історії російські люди вибрали, зберігали і підняли ступінь поваги таких людських якостей, які не можуть бути переглянуті: чесний, працьовитий, сумлінність, доброту. З усіх історичних катастроф ми вивели і зберігали велику російську мову, яка була передана нам нашим дідам і батькам. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми знаємо, як жити. Про нас Людина.

«Числове ставлення до себе – що робить людину справді розумною». Так в мистецтві і в літературі: якщо ви знаєте вашу справедливу частку, це буде корисним.



«Якщо ви хочете бути майстером, зануріть руку в правду. Ніщо ще здивує тебе. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Івана Садовникова. З Росії. (@ivan.sadovnikov)



У всіх відгуках тільки: Шукшин любить своїх героїв. Шукшин люблячий опис своїх героїв. Що я, ідиот, щоб любити всіх? Або благословення? Вони не хочуть думати про це, сором'язливі. Чи не вони. І, напевно,. й

«Написати так, що слова ламаються як кулі в вогонь. й

«Повідувач пише один великий роман все своє життя. Після завершення роману, автор мертвий. й

Особисто я спробував говорити про душу, або що, і не про зовнішню біографія, зовнішні події. Що таке? Щоденно з нами І ми залишаємо менше з собою. й

Дуже часто, щоб бути більш уважним, бути більш схожим, смартером, трохи більше іншим. Викликаємо, і зараз, забуваємо про нього. І це сумно.

«Так, я хотів би сміятися і послухати, і я. Але після того, як я суджю за високий, високий судовий суд - так званий простий, середній, нормальний позитивний чоловік не підходить мені. Сік. Борн.

"Нехай ніколи не в моєму житті я допомогла собі жити спокійним життям. Завжди напружений і орієнтований. Добре і погано. Добре, я не дозволяв собі збити; поганий, я почати відьма, я спати з моїми кулаками, зафіксовані ... Може бути погано, я може зламатися з натягом. й

«Все моє життя я вважаю, що боротьба в трьох раундах: молодь, зрілість, старість. Два з цих раундів потрібно перемогти. Я вже втратив один.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ігоря Єфімова (@igefimof)



«Подивитися, як багато хороших людей навколо. Ви просто повинні жити. Ви просто повинні жити розумно. Я бачив багато речей. Моя душа славиться. Але вона пам'ятає. Дайте мені деякий час, buddy, це буде все правильно.



У 2004 році на Пікетській горі біля с. Стоккі було встановлено 8-метровий бронзовий пам'ятник Шукшину. На схилі він сидить на пагорбі в тому ж положенні, як і в останньому кадрі фільму «Беланські плити» і якби дивитися життя рідної землі і її мешканців.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное