Я був зловлений дивником і зізнався, що вона любила чоловіка, який жив з 30 років.

Що робити, якщо зберігати секрет від вашої дружини чоловік почав нове життя? Після 30 здавалося б, щасливих років шлюбу ви навряд чи думаєте про те, що кохана людина може піти в інший. Але як показує практика, ніхто не завадить від раптової любові. Як позбутися від дружини і почати своє життя чистою слатою, читати далі в статті.



Я жив у душі майже 30 років. Я одружився Вова, коли я був лише 20. Він був трохи старшим, ніж у мене і жив у найближчих дверях. Він пішов мені на довгий час і зробив все можливе, щоб привернути увагу до нього. На деякий момент я зламав і просто пішов на полонину в відносини.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Друзі і знайомства не розуміли, як можна почувати себе один одному і зрозуміти один одного. Іноді я думав, що це мрія і я б прокинувся. Разом ми проходимо через вогонь і воду, мали діти і кладемо їх на ноги. Я був впевнений, що ми вирощуємо старий разом.

Але іноді життя робить коригування. Все відбулося раптово. Я почав помітити, що мій чоловік був відданий по-різному. Він придбалий новий одяг для нього, пішов до барбекю вперше в його житті і змінив його волосся. Я купила новий парфум! Я любив ці зміни, але я відчуваю себе некомфортно внутрішньо.



Я знаходився з ювілею. Привітати Вову з 55-го дня народження, всі родичі приїхали до нас. Як чоловік сказав, що його остаточний тост і подякував всім за те, що він раптом сказав: "Дірі, я хочу підняти це скло до моєї другої молоді!" Я відчуваю, що я молодший зараз, ніж коли-небудь, і це чудово!

Я любила те, що Вова буквально світиться з щастям. Але я не розумію, що реальна причина була. Невідома жінка підійшов мене на вулиці. Вона сказала, що вона потрібна для мене. Вона виглядала як вона була 30, не більше.



Не знаю, де почати. А потім жінка кричав. «Я шкодую, що я не хочу, щоб це сталося». Але ви повинні знати, що я люблю чоловіка. І запитаю тебе, щоб він пішов. Він не хотів би розповісти вам, тому що він боявся завдати шкоди вашим почуттям. Але я не можу жити як коханка більше!

Я не знаю, як відповісти на це визнання. Але це було так, якщо я бачив багато речей у моїй голові. Я повинен думати про це і зрозуміти, що робити далі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Ми вже встигли замовити в ресторані. Так я вирішив обговорити це прямо там. Кіт не тягне хвіст, після всього, не дітям. Я запитав його, що збирався і хто жінка була. Вимкніть це все вірно. А Вова побачила ще півроку. Тексти пісень, а це означає: І до мене він відчуває, як Вова кладе його, тільки духовне вкладення.

Зрозуміло, що Вова лежала мені. Але я повинен визнати, що мій чоловік почав нове життя. Я думаю, що кожен з нас має право зробити це. Так що я просто дав йому йти. Я не знаю, як довго це вафель триватиме. Що таке любов? Час розповість.



Я хочу, щоб почати, теж. Я збираюся бути бабуся, я мріяв про це. Я впевнений, що цей захід буде дихати свіжим повітрям для мене!

Якщо чоловік почав нове життя, можливо, він дійсно повинен просто піти? Згода, безкінечна роз'яснення відносин все ще не призведе до чогось. Вони неодмінно візьмуть багато часу і зусиль. Тож ми маємо велике ставлення до рішення головного персонажа історії. Вона була дуже мудрою і думав про себе і її майбутнє життя.



Я дивлюся, що б ви робили на місці цієї жінки, викликали її чоловікові скандал? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное