Чому це так, що люблячі батьки підняли вогнетривкі щіки?

Чому батьки ніколи не окупаються і чому вирощені діти, щоб пережити своїх старих людей з періодичними візитами?

Дуже дивний, що найлюбовіших батьків часто мають самі самолюбні і невибагливі діти. Але це дійсно правда? Або це просто міф, створений нудьгими людьми?

Ми пропонуємо сьогодні, щоб подивитися на ситуацію через очі одного з найгарніших дітей.

Я дуже вдячна мамі за все, що вона зробила для мене і мого брата. Для всіх неспокійних ночей, що я хворий. Для всіх слів підтримки і керівництва, коли я не вдалося. І на багато більше...



Я хочу оплатити своїх батьків на допомогу, які ми подали нам. І до тих пір я мав свою сім'ю, я спробував мені це зробити.



Зараз я хочу присвятити більшій кількості мого часу до моєї дочки і роботи. Мама, отже, має приділити менше уваги. І вона, звичайно, відроджує. Так само, як можна забути і забути маму (навічно викликати тиждень).



І я люблю говорити про світські літописи знову, крім того, я не маю часу робити це фізично. Я намагаюся пояснити її мами, і вона просто щітить її. Скажіть, як поганий і виразний я.

р.

Я не знаю, як бути... Може бути, ми повинні спробувати встановити її з кимось. Мати друга нещодавно переображена. Зареєстровані на сайті знайомств, знайшли милий джентльмен, і вирішили не витрачати час. На нашому медмоні на золотій кільці.



Я думаю, що мій мати може використовувати деякі весело, занадто. Прийміть її консервативною жінкою. На сайтах знайомств обов'язково не сидіти...



Яку пораду ви хотіли б подарувати нашому героїні? Скільки часу ви думаєте, що доросла дитина повинна витрачати на старших батьків? Не соромтеся поділитися своїми думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное