Чи варто народжувати онуки, якщо мама подає спадок?

фраза «Я хочу онуків» важко звикати, особливо коли мова йде від рота рідної матері, яка без причин змушує народитися спадкоємцем. Чи мають батьки право контролювати наше життя? Чи повинні діти народжувати онуки, якщо вони не готові? З'являються кілька причин, чому старші люди думають, що вони повинні підняти своїх онуків. Але спочатку я хочу поділитися сюжетом молодої дівчини, яка вражається матір'ю через незгоди на предметі.



Я хочу, щоб бабуся, мій мама нещодавно retired. Вона хоче, щоб отримати вагітну. Вона і я завжди борюся з ним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я одружився 5 років тому. З тих пір, поки на день народження, моя мама хоче поповнювати сім'ю. Не розуміючи його, він створює конфлікт.

Ми вважаємо, що діти є сенсом життя, єдине, що варто жити. Я не поспішаю дітей, тому що ми хочемо жити для себе. Ми працювали над тим, щоб зібрати гроші, щоб купити нову квартиру. Ми живемо в нашому домі без застави.

р.

Я не розумію людей, які порушують дітей в бідності, порушують себе і підгодували своїх дітей. Чому так багато, хто буде краще? Я не скажу нічого про інших, але я був удачливий, щоб зрадити чоловіка, який передає свою позицію. Ми подорожуємо, насолоджуємось життям, не затягуємо турботою маленької дитини. Моє життя в даний момент красива і я хочу, щоб зробити більшу частину своєї молоді, не сидіти з горою брудних підгузників і крісельної дитини.



Моя мама - єдина дитина, і вона розлучила її батько давно. З тих пір мій мама сидить самостійно, і кожен раз ми говоримо її, вона повторює як мантра: «Коли ви породжуєте?» – вона вже спілкувалася з чоловіком, і при будь-якому курсі спробувала переконувати, що кожен потребує дітей. Тоді чому виникають інтернати? Я хочу бути чесним з собою і людьми, і я не збираюся мати 9-місячну дитину для всіх. Старі люди зазвичай просять онуків, тому що вони повинні, а потім вони відмовляються шукати після них.

, Україна

Моя мама і я нещодавно знаходився до цього. Вона сказала, що вона стежить за котеджем і її квартирою в її нефритах. І я сказав, що вона нефрика виглядає після неї. Ми не сказали її в місяць. Я припинив відповідь на мій телефон. Я не відкрив двері. Я незалежний дорослий і я знаю про мої дії. Я дуже лівий без спадкування, ніж стати нещасливою матір'ю, яка не любить дитину. Я мучився тим, що людина найближче до мене не розуміє, що мені потрібно щось інше від життя. й



Цікаво, що за кордоном пенсіонери ніколи не починають говорити про онуків. Але якщо вони роблять, люди дуже щасливі. У той же час, в будь-якій країні на майданчику, рідко можна побачити грандіознийпарент з онуками, вони досить виняток до правила. Як правило, батьки ходять з дітьми, батьки годують їх, вдягають їх до школи і різних секцій. Ми приїжджаємо до мого дідусь у вихідні дні. Чому виникає таке бажання підняти онуків?

р.

У пенсії особа стикається з нижньою самотністю. Не думайте, що хтось потребує. Замість бойових дій з одноденними батьками можна подарувати їм вихованець. І тоді вони будуть рідше вимагати поповнення у вашій родині.

У зв'язку з тим, що багато років ставляться до себе, вони дратують своїх родичів з розмовою про дітей. Слід розуміти, що маніпуляція та депресія їхніх дітей тільки посилить ситуацію. І діти можуть бути більш схильними до догляду за батьками, які не знають, що витрачати на життя.



В жодному разі не варто брати фінансову допомогу від батьків, які наполягають на онуках. Потім вони мають вагінальне важіль і вони рахують. Що вони оплачені в повному обсязі, щоб мати онуки. Але це не допоможе. Кожна пара має право вибрати, спільне рішення подружжя не повинно бути подане на загальне обговорення. Це приватна справа, це не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное