Як впоратися з пластиковими лотками

Орієнтовна кухня - неможливий ідеальний варіант. Кожна господиня мріє про порядок на кухні безумовно, але в реальності... Щоб бути чесним, я тільки коли-небудь був таким блискучим кухням.

Одне з моїх колишніх співробітників є великою жінкою. Я ніколи не бачив Іра щось над рукавами, я ніколи не зустрівся з такою уважною і педантичної особою. На кухні влаштовує все так, щоб на столі абсолютно нічого не було і будь-яких поверхонь, коли вона не варить. Немає!

Абсолютно всі кухонні прилади, посуд, дрібниці, вироби - все приховано в її шафках. Як це зробити? Я думаю, що ця жінка є насправді магією. Я ніколи не в змозі досягти такого роду замовлення, я впевнений. Але якось облаштувати кухню допоможе хитрощі. Ось як впоратися з горою пластикових страв! Кожен лоток буде мати королівське місце на кухні.

Як організувати кухню Ідеї для компактного зберігання пластикових лотків
  1. Так, Кухонні шафи З ящиками завжди буде акуратним, якщо розділити їх на зони. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
    р.

  2. Чудова ідея!


  3. Зберігайте великий окремий від маленької.


  4. За допомогою карнизів кришка можна розмістити в окремому Всесвіті.


  5. Пам'ятайте, де ми використовували для зберігання CD і касетів? Пластикові тримачі для музичних медіа є відмінним пошуком. Прикріпивши таку пластикову коробку до шафки, ви зупините втрату кришок з лотків.


  6. Після того, як проживали CD-ROMs, тепер оселилися кришки з лотків. Всі зміни!


  7. Підвісні пластикові кошики! Мені потрібно 15 грандіозних зараз.


  8. Замовлення не триває. Підтримуйтеся та працювали. Результат економії часу і зусиль, комфортний психічний стан. Не потрібно шукати що-небудь протягом тривалого часу, не потрібно подразнити хаосом.


  9. Ідеї організації речей дуже прості. Але як вони покращують життя!




Розкажіть в коментарях, які хитрощі для підтримки краси та замовлення на кухні. Коли все в порядку в кухонному шафі, коли є багато вільного простору, все сортується, хочеться помилуватися, радіти і співати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное