Принцип вживання зернових культур

Багато людей вважають, що вживання здорової їжі щодня дорого. Але це не так. Найвища їжа на землі дешевше багатьох продуктів.

Проростки Живий-enzymeДоброго дня! Вони можуть зцілювати від багатьох захворювань і омолодити організм, позбутися зайвої ваги і поліпшити загальний стан організму.





Міцність і плодоносить Відомий з давніх часів. Пророщені зерна на постійній основі на тривалий період часу були потілені вибраними людьми - імператори, магії, давні саги, героями, іогами, центарами і навіть астрономаути!

Пророщені зерна пшениці, льону, ячменю, альфалу, гірчиці, гарбуза, соняшнику, амаранту; гірчиця, курча і пюре мають максимальну біоенергетику. Вони дають активність організму в більшій фазі. Як і той, що допомагає невеликому проростку перетвориться в міцну рослину. Ця їжа називається “живою їжею” або "Ексіар молоді"й

р.



До цього дня багато важливих знань, а їх переваги були підтверджені сучасними медичними дослідженнями. Це також стосується вживання зернових культур: наші предки інтуїтивно зрозуміло зрозумілі їх значення, і сьогодні ми знаємо, що це один з найбільш корисних видів їжі.

Редакція "Сайт" Я вирішив розповісти про корисні властивості цього древнього засобу. Це секретний рецепт довголіття!

  1. Вітамін бум
    Насіння пророщеного насіння містять величезну кількість вітамінів, мікроелементів і всіх незамінних амінокислот. І все це багатство в природній формі зручно для нашого організму, на відміну від аптечних препаратів.


  2. Молоді Дівчата
    Зернові паростки допомагають підтримувати і продовжити молоді через велику кількість антиоксидантів. Вони не тільки роблять людину молодшою, але і допомагають всім органам в функції тіла повністю.
  3. Сталий імунітет
    Біологічно активні речовини, що містяться в розсаді зернових культур, покращують імунітет. Відомо, що їсть пророщеного зерна допомагає уникнути утворення ракових клітин.


  4. нервова система
    Таке харчування допомагає регулювати емоційний фон. Відчувні і тривожні стани полегшують, нормалізує настрій, підвищується стійкість до стресу.
  5. Інтимне здоров'я
    У чоловіків покращує потенцію, а у жінок нормалізується менструальний цикл і гормональний баланс. Хвороби, такі як мастопатія, йдуть далеко.


  6. Сильні судини
    Використання живої їжі у вашому раціоні нормалізує тиск, знижує погодну залежність, знімає вегетативну судинну дистонію.
  7. Відмінне бачення.
    Навіть при сильному міопії речовини, що містяться в проростках, допомагають значно поліпшити зір і навіть відмовитися від скла!


  8. Краса.
    Вічно молодий Ліз Тейлор і чарівний Джейн Фонда дав важливе місце в їх раціоні до ніжної зелені молодих паростків. Їх приклад слідують топ-моделями, тому що в їх роботі хороший комплексіон, білосніжні зуби, еластична шкіра, блискуче добре вкрите волосся не розкіш, але необхідні професійні якості.

  9. Втрата ваги
    Спробуйте за допомогою пророщених зерна для сніданку. Вони насичують організм всіма необхідними речовинами, дають стрибок енергії, і протягом дня ви відчуєте менше їжі.
    р.

  10. Міцність і міцність
    Коли людина повністю подається, він відчуває себе великим. Будь-який, хто регулярно споживає насіння, зауважте, що швидкість сили. Не дивно, що це одна з найспортивних продуктів!


Спроутний раціон насіння дешево. З одного кілограма сухого насіння одержують 2 кілограми «читаної» їжі (в результаті насичення їх водою). Купуючи апельсини або банани, викидаємо майже половину ваги у вигляді шкірок і ямок у сміття. Крім того, необхідно врахувати те, що 300 г насіння – це серйозне закуска, і 300 г, наприклад, банани, – «рідка доза».

Краще з'їсти насіння без термообробки, додаючи їм салат або просто їсти їх сирою. І можна додати пророщені зерна до хліба, і каша, і в перших стравах. Головне, що вони в раціоні кожен день, а потім здоров'я і настрій завжди будуть в курсі!





Сьогодні, за рахунок жахливих непристойних звичок їжі, середня тривалість життя середньої особи становить 70 років, тому ідея, що ви можете жити довго, не страждаючи фантастично. Але все залежить від вашого настрою і способу життя, психічних переконань, звички харчування.

І я вирішив скористатися цими порадами і почати засвоєння цього супер-здорового продукту в мій раціон. Якщо ви, як для мене, ця інформація важлива і цінна, поділитися своїми друзями. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное