Коли я бачив це в магазині, я вірю в Бога! Чи не так геній?

Наше життя – це концепція благословення Бога. Він створив тіло, який краще і більш досконалий, ніж будь-який верстат або комп'ютер. Він дав нам розум, що піднімає нас над тваринами, звільняється від того, що ми можемо поліпшити себе фізично і духовно і пряме життя.

Недавній термін життя теж змінився на краще. Друг дав універсальний прибирання будинкуй Його ім'я наноспонж! Я вдячний Богу і особливо людям, які придумали її.





Багато господині вже спробували такий незвичайний пристрій для очищення як наноспондж. Яка різниця між регулярною губкою і наноспондж? Читати далі...

Вологе прибирання приміщень



наноспондж Працює як звичайний стирч, при цьому поступово стирається. За допомогою мікроскопічних пор, губка розбиває молекули бруду, а великі пори губки поглинають бруд на себе.





Перед очищенням слід перевірити в невідповідному місці, як очищений матеріал реагує на новий пристрій очищення.





Перед застосуванням потрібно злегка замочити губку водою, а потім вичавити, знімаючи зайву рідину. Не можна використовувати побутові хімічні речовини для очищення, тільки води!





Коли губка стає помірно вологою, необхідно злегка натирати очищену поверхню. Цей пристрій легко видаляє забруднення з дерев'яних і пластикових поверхонь, дзеркал, плитки, шкіряних меблів і навіть взуття.





Наноспондж видаляє плями і смуги на фасадах будинків, наліт на металі, фарбі і шпалери клейові залишки, гумові принти, сліди від водостійкого маркеру, плями від смоли.

р.



Важливо знати! При використанні наноспондж, невелика кількість пінопласту меламіну можна звільнити, яку необхідно видалити з сухим чистими ламками.



й





Варто відзначити, що при видаленні плям з шпалер може бути видалена невелика фарба шпалер. Прибирання гострих країв або пористих поверхонь може викликати продукт до розриву. Не використовуйте наноспондж для очищення лакованих або блискучих поверхонь (вони можуть втратити блиск).





Скажіть своїх друзів про цю очистку революції, вони приємно здивують!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное