Як підняти сина на прикладі матері Елона Муска

Billionaire, philanthropist і винахідливий інвентар – так, це один. Елон Мускй Видатний інноватор і бізнесмен, він встановлює себе, здавалося б, немислимі завдання, спрямовані на користь всіх людства. колонізація Марса? Пити його! Автопілот електромобілів, нейромереж і вакуумних поїздів, відновлення від залежності від масла





Для деяких, це просто фантастичні мрії, натхненні футуристичними фільмами, але для Маски це робочі моменти. Уявіть собі щось!

Але ми не говоримо про Елона Муска. Редакція "Сайт" Він розповість про те, чиї крихкі плечі найуспішніших підприємців нашого часу.





Хто це фантастична жінка, яка зуміла перетворити звичайний хлопчик в винахідник, який може радикально змінити майбутнє людства? Травня Муска 67-річна модель, дієтолог, мати трьох дітей і бабуся десяти онуків. Здається, що успіх і багатство для сім'ї Мускава є чимось знайомим, але дорога до них була важкою і Чорницею.





Почати роботу в 15 і з тих пір не бачив свого життя без важкої роботи. Здається, що її важкою роботою було легко передано дітям. Сама Мае Муск працювала 5 робочих місць, щоб якось підтримувати її сім'ю. «У мене немає грошей і не вдалося вижити. Poverty - це хороша мотивація, травень говорить.





Травень стверджує, що спадщина Не вдається: Я ніколи не допоміг дітям. Я працюю дуже важко і важко, вони зробили все себе." Тим не менш, у 1996 році Мускав інвестував всі свої гроші, що становить $ 10,000, в компанії синів Zip2. Вона скоро сказала, що вона була найкращою інвестиціями. Після 3 років компанія м'язових братів була придбана компанією Compaq Corporation за $ 307 млн.





І він почав обертати! Протягом декількох років Елон Муск перетворив світ техніки. SpaceX, Тесла, SolarCity, Hyperloop, Neuralink... Уявіть, як швидко рухається технологічний прогрес. І все завдяки наполегливій праці і сміливості одного енергійного ентузію.

р.



Більшість всіх, Мае Муск бажав своїх дітей, щоб навчатися працювати важко, тому що робота може зробити людину дійсно щасливою. Жінка неймовірно згасає, коли кажуть про Елона: «Хто хоче заробляти більше!» По суті, гроші не так важливо Муску, він просто фосцинованийй «Дата Елона полягає в тому, щоб використовувати свої знання фізики, щоб зробити світ краще місце», - сказав він.





Чому б така успішна робота матері в її власні роки? Але смарт Мае Муск не поспішає оплатити! Вона все ще активно позує з глянцевими журналами, пише книги, лекції про здорове харчування і вміло використовує соціальні медіа.





р.



«Я дуже спокійний мій вік. Я витрачаю свій час, як я люблю: робота, навчання в школі, де навчаються мої онуки. Я святкую День народження і просто весело! Це найщасливший період життя, травень сказав. І ми не маємо сумнівів.

6934893



Елон Муск є неймовірно інтелектуальним, харизматичним і приголомшливо пристрасний про свою роботу. Якщо ви не знаєте, хто цей хлопець або як він є. змінити життя Сьогодні, будь ласка, зв'яжіться з нами

про:blank

Як ви можете бачити, кожен може підвищити успішну дитину. Головне, щоб вірити у вашій дитині і в будь-який спосіб підтримати всі свої підробки, навіть якщо вони здаються смішними і хитрими до вас.

Не забудьте поділитися цією інформативною статтю з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное