Балд плями? Лікар показав домашній спосіб зробити волосся густими в 7 днів!

Як правило, мої поїздки до салонів краси закінчуються пустим гаманець і пучок різних продуктів, які перукарі рекомендують мені. Один день, в той час як чат, я дізнався дуже дешевий і ефективний спосіб вирощування довгих і здорових локонів.

Серед великої кількості будинків волосаті жопи Тонік ріпчастий! Працює краще, ніж рекламуються маски і шампуні, тому що всі інгредієнти натуральні. Власники рідкого і слабкого волосся squeal з захопленням, маючи досвідчену тонік на собі. Зайдіть!





Кращі інгредієнти для росту волосся
  • 3 ст. л. л.
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 3 ст.л. оливкової олії
  • 1 ч.л. меду






Підготовка
  1. Процідіть сік цибулини через штифт або марлю.



  2. Вичавити половину лимона і перемішати його з сіком цибулі. Цитрус нейтралізує неприємний запах.



  3. Поділіться оливковою олією і перемішайте її.



  4. Додайте ложку меду і ретельно перемішайте.



  5. Поставте її в пляшку. Поговоріть добре, так що немає сусла.



  6. Тонік росту волосся готовий до застосування.



  7. Застосувати цей життєво-вишуканий горщик по всій довжині волосся і залишити його на годину. Потім промийте водою і шампунем. Додайте сік лимона до води, щоб позбутися від запаху цибулі.



  8. Використовуйте цей інструмент 3 рази на тиждень. У 10 днів ви помітите позитивний результат. Волосся будуть сильнішими, перестануть виростати і починають рости. Габаритний зображення





Тепер ви знаєте секретну зброю, дівчина з довге волосся! Слідкуйте за цими порадами і діліться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное