22 безкоштовних онлайн-консультантів! Мама і бабуся вже...

Боти обираються на вашому гаджеті, запрограмовані для виконання певних функцій. Так особистість. комп'ютерний асистентЇхнє забезпечення незамінне в різних ситуаціях. Пошук літератури, вибір ресторану або кіно на вечірній вечір, уроки іноземних мов та навіть освітніх ігор – все це тепер у улюбленому месенджері Telegram.





Отже, редакція. "Сайт" Я забрав для вас 22 найкорисніших телеграмних ботів, які підходять для різних випадків. І найголовніше, все в одному додатку. Чи не дивно? Все, що ви повинні зробити, це завантажити безкоштовно програму на телефон або комп'ютер і вибрати правильні боти. Всі інші маленькі помічники зроблять вас!

р.



Корисні безкоштовні програми Навчальні боти
  1. @science_pop є прекрасним ботом з вибраними науковими статтями та відео. Дуже корисний.
  2. @andyrobot - це чарівний англійський менеджер допоможе вам поліпшити свої навички мови. Просимо, і він легко розповість вам про будь-яку тему англійською мовою.
  3. @nationalgeographic_bot є кращим національним географічним фото з усього світу. Ви просто повинні вибрати тему.
    р.

  4. @misis_bot – цей скромний бот допоможе вам знайти всі види освітніх матеріалів з бібліотеки російського національного науково-технічного університету MISiS.
  5. @фісторій – бот ненав'язливо затягує свої знання історії, зменшуючи кілька історичних фотографій в день. І ви повинні його пояснити.
  6. @flibustafreebookbot — і цей бот завантажує абсолютно будь-яку книгу будь-якого автора в будь-якому форматі. Дуже корисно!
    Р



Розваги боти
  1. @hangbot - ви хотіли грати "Золоті"? Тепер можна грати в месенджер.
  2. @chgk_bot є ботом з простими питаннями від улюбленої гри Що? Де? Коли?
  3. @zodiac_bot - зізнайтесь, ви вірите в гороскопи? Тоді цей реальний бот для вас!


  4. @movie_bot - якщо ви не знаєте, що фільм дивитися сьогодні, цей бот допоможе! Вирішуйте на категорії, а потім просто оберіть з запропонованих ботом опцій.
  5. @delorean_bot - відчуйте, як Doc Brown і відправте реальне повідомлення до майбутнього! Або просто налаштуйте нагадку, бот робить велику роботу.
  6. @questgamebot є справжнім квестом. Спробуйте, якщо вам подобається.


  7. @buktopuhabot є реальним вікториною російською мовою зі сто учасників. Дуже цікаво!
  8. @Chess_Bot — Ви можете грати в шахи з цим ботом, якщо у вас немає партнера.




Функціональні боти
  1. @grammarnazibot - якщо ви відправляєте цей бот повідомлення, він закріпить всі помилки прямо. Добре, граматика!
  2. @topdf_bot є великим ботом, який перетворює будь-яку фотографію або документ у PDF в один клік.
  3. @weatherman_bot - ранок починається з питання, "Що поза?" до цього розумного хлопця.


  4. @pravorubot є безкоштовним юридичним радником від професіоналів. Я не можу вірити, чи можу я? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це взаємодопомога.
  5. @temp_mail_bot – Цей бот створить електронну пошту в blink of the очей, якщо вам потрібно зареєструватися швидко. У 10 хвилин зникне вікно.
  6. @storebot - всі боти! Допомагає знайти помічника на будь-який смак.


  7. @saytetbot – і такий бот може перетворити повідомлення в аудіо файл. Зручний і веселий!
  8. @clarabot - зустріч Clara. Він є вашим віртуальним помічником у світі Інтернету. Дуже дякую!




Як ви можете побачити, всі боти Телеграми є шкідливими. Наші фахівці з редакційно-редакційної роботи

Не забудьте поділитися цією чудовою статтю корисні програми російської мови з друзями. А якщо ви знаєте інші круті боти, які не на нашому списку, обов'язково розкажіть про них в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное