Радянські зірки фільму не були названі як ми звикли бути.

Люди почали захоплювати псевдонімами протягом тривалого часу. Причини були дуже різні: незрівняні або не підходять для сфери діяльності справжньої назви і прізвища, прагнення приховати свою ідентичність або власне походження, наявність знаменитих іменаків і так далі. Навіть деякі з наших улюблених. радянські актори та актори Вони не називаються, як вони думали і продовжують думати.

І сьогодні видання. "Сайт" Для того, щоб згадати зірочки фільму, їх реальні імена з прізвищами, а також причини, чому вони вирішили назвати себе абсолютно різними від того, що спочатку зазначено в документах. Історінки дуже цікаві, і знаючи їх буде корисним.



радянські актори та актори
  1. Фаіна Раневська
    Ця дивовижна жінка все ще живе в пам'яті багатьох людей сьогодні. Ці лапки продовжують діяти навіть через десятки. Але не всі шанувальники таланту актора знають, що її реальне ім'я був Фан Фельдман. А за основу псевдоніма була назва поміщика від гри Антон Чехова «Вишневий сад». Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Фаїна Раневська (@ranevskaya1896)



  2. Олександр Панкратов-Чорний
    Назва актора на народження Гузева. Прізвище, ім'я матері панкратова А.А. Яковлевна, а пізніше Олександр вирішив взяти її прізвище. Тим не менш, з ним на одному курсі в VGIK вже вивчав повні іменака - Олександр Панкратов. Тому наш герой взяв додатковий псевдонім Black. Це змінив речі, тому що ім'я Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Олександра Панкратова-Чорного (@pankratovcherny_official)



  3. Олександра Яковлев
    На народження Олександра мала ім'я Іванаса, але в дорослому віці актриса вирішила ще взяти прізвище свого діда і стала Яковлевою. Цікаво, в той час фільм з її участю вже був редагований. А коли необхідно змінити ім'я актриси в вже завершену плівку, то було навіть скандал. Примітка також, що в деяких фільмах ім'я актора вказується її третій чоловік - Аасм'я. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Олександра Яковлева • Наш Саша (@aleandra_yakovleva_fanpage)



  4. Андрій Миронов
    За своїм батьком Андрій отримав ім'я Менакера. Але, коли майбутній актор вже був у школі, батьки вирішили, що краще для хлопця змінити його ім’я від батька до матері. У третьому класі Андрій вже вийшов під назвою Миронова, під якою він запам'ятається мільйонами любителів кіно. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Публікація Владислава Кірюканського плакату та вентилятора (@vladislavkiryhin.actor)



Алія Дочка Георгій Светлані
Перші тридцять років свого життя Григорій Данилович Рожевський. Але в 1925 році під час екскурсії в Швеції Рожевскі отримав телеграму від дружини. Новини народження своєї дочки так радує чоловіка, який забрав псевдонім на честь одного дня. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Сергія Elagin (@elagin_tours_spb)



Михайло Светин
Схожі оповідання відбувалися з актором театру та кіно Михайлом Голцманом. Коли з деяких неприємних причин Михайло Соломонович необхідно змінити його прізвище, він вибрав ім'я своєї дочки в якості основи для псевдоніма. І навіть змінив по батькові, ставши Михайлом Семеновичем. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Наталія Кузьміна (@natali.viktorovna.n)



Вера Альентова
Вера Валентинівна Покова вирішила змінити своє ім'я, коли в 1969 році вона взяла її маленьку дочку Юлії від лікарні. Вона бажала її дочку, щоб мати краще ім'я. А Альентова (з слова Алентія, яка перекладається з грецької мови як «трюст») здавалося актриса підходящий варіант. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Star News (@zvezdnie___novosti)





Звісно, багато радянських акторів і акторів з різних причин взяли псевдонімів, про всі в одній статті не можна розповісти. Напишіть у коментарях, чиє ім’я (або прізвище) стане для вас. Або покажіть мені, що фільм зірка ми не заслугували, щоб розповісти про цей час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное