Не хочу витрачати час на відходи

“Що робити у вихідні, можливо, відпочинок? Ні, це занадто легко. Потрібно провести день корисно: варити їжу, почистити будинок, залізні речі, покласти їх в шафу, піти в магазин для круп - напевно, це як кожен одружений жінка уявляє вихідні дні. Не можна просто лежати на дивані і сну, родичі і друзі будуть звинуватиті з лінь.

Це те, що життя виглядає як для Lena, одруженої жінки і матері двох дочок. Лена працює в переїздах протягом 12 годин через день, і чоловік працює 8 годин 5 днів на тиждень. Чоловік вважає, що Лена не втомилася на роботі, так як вона працює щодня, і може добре відродити свій день вдома і сім'ї.



Після роботи Антон опинився на дивані і не хоче чути слово про уроки, очищення або як я провів день. Бажаєте їсти смачну їжу і відпочити. У мене є дві дочки, після другого постанови я знайшов роботу в переїздах, щоб дати час дітям і не сидіти на шиї чоловіка. У той час як Антон працює самостійно, нам важко, тепер це трохи простіше фінансово.



Але я втратив ноги. Вже після переїзду мій чоловік вже гасить, і діти залишають свою домашню роботу на столі для мене, щоб перевірити. Потім я піду на кухні і зробіть препарати для сніданку і обіду, по дорозі підібравши іграшки і розкидані речі.

Коли я на роботі, діти йдуть до моєї бабусі після школи, а ввечері чоловік забирає їх. Дякую мамі, хоча вона виглядає після своїх онуків кожен день, це величезна користь. У Бабусі, звичайно, живить дівчат, а в домашніх умовах Антон дає завдання з найдовшої дочки, щоб подивитися після наймолодших, і він копає і йде в ліжко.

р.

Антон не має терпіння, щоб зробити свою домашню роботу і перевірити його з дітьми, тому я роблю. У вихідні починається те, що я збираю дочку в школу, скуштуйте їх сніданком і закусками на обід. Я знаходжу до школи і поїду до магазину на дорозі додому. Потім я готую обід, забрати дітей з школи, годівлі, заліза, іноді очищати. Я не можу сказати, що я відпочив. й



Моя людина вважає, що у мене є багато часу, і я не втомився всіх, так як я працюю щодня. На цьому тижні я вирішив взяти перерву з усього. Я не готував нічого. За півдня, і вони з'їдають в десять хвилин. Так я змішав тісто вночі, але зробив піцу.



Коли Антон прийшов з роботи, він був зміщений, бо він чекав його улюблених пельменів. І я сказав, що я хотів відпочивати на мій день. Він не тягує себе життям, і все падає на плечі. І починав мене знову сказати, що я працюю кожен другий день і може лежати на дивані. Якби посуд промивають себе, замовляючи себе відреставровано, а пельмені рясно готують себе. Він не знає. Я запакую і поїду до мами на тиждень. Може бути Антон остаточно зрозуміти, що я роблю на вихідні. Я задаю, як він буде відпочивати з порожнім холодильником і двома дітьми. й



Можливо, що Антон сам, якщо він працював у зміщеннях, буде зроблено так. Він лежав на дивані, він заслужив відпочинком. Імовірно, що нічого в житті змінився з графіка. Справа в тому, що він не бачить, що відбувається у вихідні своєї дружини, і вважає, що будинок ніколи не мезить, і їжа готується півгодини з силою. До Антона в ролі Лени він не зможе оцінити свою роботу. Так Лена дійсно потребує перерви. Тільки поза стінами будинку можна відпочивати. Що робити, якщо ви були дружиною?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное