Залізний черниця виходить 91 але відчуває себе краще, ніж вона зробила на 50

«Спорт і вік не є перешкодою один одному!» доводить найзручніший тріатлет Мадонна Будер. Жінка перетворилася 91 року. Однак, незважаючи на таку вражаючу фігуру, спортсмен не перестає дивуватися.



У віці 82 років вдалося подолати всю дистанцію всесвітньо відомого конкурсу Ironman, встановити новий рекорд. На рахунку легендарного Залізного нюка (як вона називається) багато перемог і досягнень. Я не можу допомогти, але розповісти вам більше про цю унікальну жінку. Дякуемо!

Мадонна Будівля не одна з тих людей, які присвячують своє життя спортом. Коли вона була молодий, її батьки послав її католицькій релігійній школі для дівчаток. У віці від 23 років дівчина пішла до монастиря, а у віці 40 вона створила нову нетрадиційну неканонічну жіночу релігійну спільноту.





Ніна вдарила спорт, коли вона була 48 років. Вона надихнула священика Івана, до якого вона завжди слухала. Фізична активність допоміг жінці розслабитися і знайти баланс розуму, тіла і духу.



Уже через 4 роки Мадонна завоював першу триатлонну дистанцію в її житті. У віці 55 років Будер вперше взяв участь у конкурсі Ironman. З тих пір вона ходила на цю складну відстань більше 45 разів.





Це було завдяки Мадонни Будеру, що вік членів Ironman став вищим. Після своєї швидкої перемоги організатори заходу підвищили віковий діапазон. По-перше, тріатлет неможливий в світі.

По всьому світу подобалась Мадонна після того, як вона зірвала в Nike комерційної. Багато були шоковані її сюжетом, тому що не так багато таких зрілих спортсменів у світі. Не дивно, що Триатлонський зал слави додано ще одне почесне ім'я.





Є також книга, написана про Iron Nun. У 2010 році вона опублікувала свою автобіографію, Грейс надходжень: Поведінка і натхнення 80-й-старого триатлонського чемпіона знаного як залізний ун.

Madonna Buder неодноразово сказав, що вона не прикріплює будь-яку важливість до віку. Крім того, вона навіть не відчуває себе: «Я припинив підрахунку років тому. Яка точка, якщо я відчуваю молодше п'ятдесят тепер? Нагадуємо, що журналісти нагадують про ґендери.

Майже 400 змагань привели до численних травм. Але кожен розуміє, що це нормальне явище: «Що ще: це спорт. Я зламав кістки. У мене був чоловічий розрив. Після того, як я тягнути м'язи і покласти в ліжко в бандажах, як мумія.





Одного разу Мадонна зламала свою руку після падіння її велосипеда на відстані. Один учасник захопив її і вона не могла впоратися з контрольами. Лікар сказав, що це займе до 10 тижнів, щоб повністю відновити. Триатлет не може чекати так довго, як через 6 тижнів чекав новий конкурс.

Праска nun променена для її швидкого відновлення. Поки вона не могла торкнутися її рукою, вона ходила на сонці. Після всього 5 тижнів перелом повністю загоєний. Мадонна витрачала 7 днів на змагання. Для Будера ця історія була дуже розкрита. Не знає ваше тіло, а також ви робите.

Мадонна Будер дуже цінний, що для інших вона є джерелом натхнення. Вона налаштовує приклад для багатьох молодих людей, які не хочуть займатися спортом. У той же час жінка не завадить досягнення інших, але перш за все слухати її внутрішній голос.





«Я дізнався багато уроків в моєму житті, але шукаю назад, я б сказав собі двадцять: Вам не те, що ви думаєте про себе, це те, що ви робите; не звертайте увагу на те, як старий ви, але сфокусуйте, як ви відчуваєте. й

Ці люди дійсно надихає! Якщо вам подобається історія, як це, обов'язково прочитайте нашу статтю про 88-річний фітнес-тренер Nahid Abdem тут. І якщо ви знаєте про когось, хто може здивувати нас, розкажіть про цю людину в коментарях!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное