Хто потребує чоловіка, який тільки одружився на нерухомість?

Після того, як майбутній син-в-право був розглянутий супровід обох сімей. Наречена переїхала до свого чоловіка, де він був повноцінним власником. Пройшов час і все змінилося. Не можна очікувати, що чоловік дочки буде забезпечений житлом. Житло є конфіденційною темою, іноді навпаки є вірним.

Не всі батьки мають час на придбання нерухомості, який буде перезаписатися в старій віковій категорії. А молоді сім'ї потребують кудись жити, тому власноруч квартира є великою розкішю в ці дні. Вера Костянтинівна захотіла залишити свою дочку квартиру, в якій вона проживала все життя, але тепер вона не знає, чи перезаписати житло для сина-завдання.



Мій чоловік і я з села. Звідси ми пішли на навчання в місті і залишили там в оренду житло. Згодом ми змогли прийняти квартиру на тапотеці. У мене є молодша сестра, яка живе в будинку батьків. Так як сестра завжди була там, мама і тато підписали свій будинок для сестри.



І я дав невелику ділянку землі, на якій мій чоловік і я будував будинок 20 років. Ми мріяли про наш будинок. Я завжди хотів простору кухню і веранду, де я буду пити чай вранці. Після того, як квартира затискається.

Щоб швидко закінчити будівництво будинку, чоловік повинен піти за кордоном на роботу. Ми побачимо один раз на рік, це важко для нас, але ми намагаємось для загального призначення. І нещодавно мій дочок отримав пропозицію. Питання, де молодят будуть жити.



Ніна, тепер 25, закінчила університет і працює як її майбутній чоловік. Але він не має свого місця. До весілля мій чоловік і я планував закінчити будівництво будинку, залишити квартиру дітям. І нещодавно ми взяли в себе співробітниці за старими традиціями. Я влаштував розкішний стіл і ми обговорювали деталі весілля. Не кожен день дочка одружився.



На перший погляд, здавалося мені приємні люди, вони посміхалися всім вечорам, оцінюють нашу дочку. Ми вирішили відкласти. Мій чоловік і я був просто щасливим, тільки закінчив будівництво, допоможе зробити ремонт в квартирі на весілля. А потім кореспондент каже, що вони, за свою частину, дають новий автомобіль до молодят, і з нами будинок, який ми завершуємо.

Я промовився за хвилину. Ми ніколи не розповіли про нашу дочку. Я збираюся подарувати їй квартиру в місті, я не розумію, чому мама наречених раптом вирішила, що ми повинні переписати будинок як для дітей. У будинку, який належить дружині.



Коли я повідомляв, що ми дали квартиру, а не будинок, то з таблиці і різко сказали, що така угода: вони дають машину, і ми будинок. Я не розумію, як спілкуватися з людьми так і чому вони раптом приймають рішення для обох сторін. Я був дуже сумований цим інцидентом, ми інвестували в будівництво так багато років, і моя дочка розуміє це дуже добре. Я не очікував такої несудимості від співаків, зараз весілля стоїть питання.



Ви можете бути нескінченно доброю особою, але все має ліміт. Той факт, що батьки нареченого збираються залишити дітям квартиру велике удачу. А ультиматум від матчерів можна сміливо ігнорувати. Головне, що діти матимуть місце для життя. Не витрачайте гроші на оренду житла. Квартира і автомобіль є щедрим подарунком. Можливо, діти самі розуміють це дуже добре. Деякі батьки не дарують дорогі подарунки всім і вірять, що діти повинні досягти всього себе. Що б ви робили на місці Вери Костянтинівни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное