Мій чоловік працює як шеф-кухар, оцінює страви, які я підготував, затіняє свою сім'ю.

Важко, хто любить це. Критика в його напрямку. Особливо коли мова йде про кохану людину критикувати свої кулінарні таланти. Жінка легко болить. І коли молодий чоловік або чоловік, то псування стає ще більш глибоким.



Герой нашої нової історії Наталя була в дуже нетиповій ситуації. Вона вірить, що її чоловік затіняє її перед усіма родичами під час сімейного свята. Що відбулося і чому пара заварена, читати далі в статті.

Мій чоловік - шеф-кухар. Він працює в престижному столичному ресторані, колеги поважають його, а гості поклоняться його. Я завжди знав, що я не був до свого рівня приготування, хоча я намагався поліпшити свої навички.

Іноді Саша допомагає мені, навчає деяких її чіпів. Але це ще не достатньо, щоб бути верхнім кухарем, як його. Чоловік дивиться через їжу, розуміючи, що вона потребує тут і зараз. І я блюшу навколо в рецептурних лініях, намагаючись захопити суть я не відчуваю.



Напередодні Дня народження, наша родина приїжджала до нас: Я стояв плиту щодня варити сімейну вечерю. Я не можу мені допомогти.

Коли ми сіли на столі, всі відразу почали їсти. Я бачив, що гості люблять все. Але мій чоловік, замість того, щоб ваша варіння, подрібніть мене перед усіма рідними. На 10-точковій ваговій ширині стартував градирующая страва.



Тексти пісень, а це означає: Він буквально ate і прокоментував на смак і аромат кожного ласощі. Наприклад, в lasagna він не схожий на соус: "Гоній, наступного разу намагатися зробити його більш густим." На сьогоднішній день ми можемо самі зателефонувати одержувачу! І далі до тих пір, поки трапилися страви. Я був готовий до падіння землі!

Сварка з чоловіком Дякуємо родичам про відсутність слів Саші минулих вух. В іншому випадку я просто торкнувся і залишаю. Коли гості пішли додому, я сказав чоловіка все, що я думав. І сказала вона, Мед, ви зробили вечерю для гостей. Якщо у вас є питання про те, що я готую, я завжди слухаю його!



Не мій гість, ти мій чоловік! Тексти пісень, а це означає: І ваша сувора критика болить мене і мої почуття. Хто ви думаєте, що ви? Світовий ресторанний критик? Я хочу, щоб ви зняли свої маски в домашніх умовах, нехай тільки поважати перед нашими близькими. й

Ви ніколи не вірите, що сталося далі. Мій чоловік пішов на мене! І так багато, щоб він пішов до сну з матір'ю. Що цирк! Він сказав, що я помітив свою здатність і потенціал, розмовляючи про критик ресторану. Я маю на увазі, він не так талановитий для цієї ролі?



Ми не говорили в дні. Мій чоловік думає, що Я бачу його апологію, але він бачить нічого неправильного з мене. Я не знаю, як я поясню, що він неправильний. Можливо, хтось зіткнувся з такими проблемами і поділиться деякими порадами зі мною. Я відчайдушний!

Звісно, Олександр є досконалим, який не приносить користь від цієї якості. Люди, які вимагають досконалості, зазвичай хочуть інших, щоб задовольнити свої потреби. Так вирішена сувора критика чоловіка Наталії. Людина просто не бачить нічого подібного.

Проблема полягає в тому, що він не знає своєї дружини. А коли вона почала захищати себе, Олександр вирішив стати жертвою і відлякувати все на дружині. На жаль, ми не готові викликати цей акт дорослого чоловіка.

р.

У цій ситуації можна обійтися без такої суворої критики і оцінки страв дружини. Вона не попросила чоловіка робити це. По-друге, на сімейній вечері, в якій взяли участь всі сім’ї. Це просто не актуально!

Я дивлю те, що ви будете робити, якщо ви були Наталією. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное