Так що кальмар не перетворюється в кучеряве завантаження, я перетворю один невеликий трюк при кип'ятіння.

"Як ви варите кальмар для салату так це не так каучук?" Я попросив дієти Маша часто кидає мені рецепти, які не завдають шкоди фігурі.

Багато варень говорять, що їх потрібно варити протягом 5 хвилин або більше. Але це не дуже смачно. «Зробити лушпиння і щелепу. У окрему каструлю кип'ятити воду. Додаємо сіль, лавровий лист, перець горох, а потім опускаємо кальмар.

Покладіть перший вниз. Швидко відрахуйте на десять і вийняти кальмар з шумом. Зачекайте, поки вода знову кипить, і опускаємо наступний кальмар! вона порадувала, а потім поділилася відмінним рецептом салату.



Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. салатй Вечеря, що не зашкодить Вашій талії!

Як приготувати кальмар для салату Інгредієнти
  • 0,5 кг кальмара
  • 4 цибулини
  • 2 морква
  • 1 ч.л. цукру
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 30мл оцет
  • 70 мл води
  • 2 лаврові листки
  • сіль, перець за смаком
  • зелений


Підготовка
  1. Очистити цибулю і порізати кільцями. Покласти її в каструлю. Додайте оцет, цукор, сіль, лавровий лист і перець. Подивитися його.



  2. Покладіть горщик цибулі на вогонь. Нагрів до 80 градусів, але не кип'ятять. Нехай цибулина охолоне, а потім заливаємо рослинне масло до неї. Щоб зробити цибулю добре маринований, покласти його в холодильник на 3 години.



  3. Випийте кальмари в порядку, описаному вище. Будь-який інший може зробити це. Виріжте готову кальмар з соломкою.



  4. Пілінг моркви і рубати тонко на корейську моркву терткою. Або можна порізати соломкою. Перед додаванням моркви в салат, його слід залити окропом і залишити так протягом 10 хвилин. Замочуємо моркву так, щоб вона стала більш м'якою і більш ніж ніжною. Якщо ви не замочуєте моркву, вона буде дуже гострою і твердою, і вона зіпсує весь салат.





  5. Зніміть цибулю і моркву. У зручному контейнерному міксі кальмари і морква. Продам його і за смаком. Стирайте і прикрасить салат з зеленню. Бодибилдерши!





Редакційна колегія також пропонує знайомство з рецептом кальмарів в банку. Виготовлений власному соку буде м'яким і ніжним. Зварений рис добре підходить для бічної страви. З такою стравою, сім'я обов'язково не буде голодним!





Тепер ви знаєте, як кальмари Для салату, щоб їх м'ясо не смакувало каучуку. До речі, для того щоб швидко зняти червоною шкіркою з кальмара, їх потрібно залити окропом і відразу перенести в чашу льодової води. Не забудьте про хрящі і акорд.

Я можу сказати вам одну річ про цей салат: вам потрібно спробувати його. Складно передати свій смак за словами. Ми можемо сказати з впевненістю, що цей рецепт обов'язково залишиться одним з ваших улюблених. Перевірити в сім'ї і друзів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное