Шамінь на дитину, яка відходить від сімейного святкового столу, не слухаючи дорослих

Молоді діти на дорослому столі відчувають себе некомфортно. Не дивно, що діти нудьгують і хочуть залишити таблицю рано. Деякі батьки намагаються закріпити звичку дітей, які збирають сім'ю на столі, а інші не звертають увагу на те, що дитина зайва на столі з дорослими. Що таке?



До дитини подобається зібратися з онуками на столі, відсвяткувати сімейні свята і насолоджуватися бесідою з родичами, потрібно трохи спробувати. Батьки повинні розуміти, що якщо вони хочуть бачити дитину поруч, вони не повинні позбавляти дитину уваги.



Нерідко дорослі навіть на день народження дитини починають говорити про речі, які дитина не розуміє. Він отримує нудьгий, ледь і дитина хоче піти в дитячу. Чи можу я відправити дитину в інший номер і продовжити задоволення без нього?

Психологи стверджують, що такі події повинні бути заздалегідь продумані. Якщо батьки вирішили запрошувати гостей до свята, це добре, якщо гості приходять з дітьми. Потім діти можуть організувати дитячий стіл і не хвилюватися про те, що нудьгувати.



Якщо це стосується родичів, дитина може бути присутнім з родичами. Кожен повинен звертати увагу на маленьку людину. Необхідно обговорити такі теми, які знайомляться з дитиною, тоді він зможе висловити свою точку зору і зацікавить спілкування з дорослими. Батьки навчають своїм дітям сімейні цінності.



Коли діти сидять на дорослому столі, вони і дорослі повинні дотримуватися певних правил. Дорослим бесідам необхідно пристойно, і дітям не варто перервувати дорослих, коли вони говорять. Постерігайте про те, що на столі з'явиться дитина, щоб не залишитися пізно. Краще не забороти дитину сидіти на загальному столі, інакше малюк завжди буде намальований до заборонених фруктів. Навпаки краще дозволити йому бути присутніми на столі з усіма, і, на краще, за 20 хвилин, або навіть раніше, дитина буде нудно з суспільством давніх людей і він піде грати в інший номер.



Якщо дитина дуже невелика, перед приходом гостей слід подумати про те, чи краще залишити його батьками на час. Якщо дитина зацікавить спілкування з бабусями, то дитина буде некомфортним з незнайомцями і своїми розмовами, і це необхідно враховувати.



Для того, щоб дитина стала частиною сімейного відпочинку, він повинен бути прикріплений до приготування, очищення, прикраси житла. Можна інструктувати дитину чистити овочі для салату або дозволити прикрасити дерево. Потім на столі з'явиться тема розмови самостійно. Ви можете звертати увагу на дитину і оцінити його, щоб допомогти батькам так важко. І діти люблять повторювати після дорослих, потрібно лише заважати тісто або прикрасити салат.



Щоб зрозуміти, чи варто залишатися дитина на дорослому столі, пам'ятайте себе як дитину. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що ви завжди сідаєте до кінця. І якщо дитина вирішує грати самостійно, це означає, що він може заважати себе. Чи не це? Чи можна ви сидіти на дорослому столі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное