Для того, щоб не бути в нижній частині безнадійності восени 2021 року, я буду допомогти тим, хто потребує.

Не існує універсального засобу для осіннього меланхолі ... Це все. СортиНеобхідно заповнювати своє життя, за допомогою якого здійснюється довгадка і не повертається. Сьогодні Я спробую дати вам перевірені і робочі рубати, як зробити цю осінь приємною і не пригнічою.

Я люблю осінь в першу чергу через її різноманітність. вона може бути. радістьй Місто, що радує око золотистими кольорами листя, ще теплі сонячні промені, затишні кафе, які подають гарячу каву і смачну какао. Вечірні прогулянки на самому початку осені спонукають вас відчувати солодку милість і ніжність. Ніжність не для когось зокрема, але в цілому.



Але золото змінюється досить швидко. похмурі дощові дній У цей день вранці ви не хочете виїхати з ковдри і піти на нудну роботу. З'являються. лацінай Серця торкаються крутими пальцями довгого. Звичайно, продуктивність в цей час не хоче рухатися від нуля. Ну, життя Не запитайте нам, чи ми готові чи ні.

Вітаміни та поживні речовини Якщо ви відчуваєте все вище, то слід подумати про прийом вітамінів. Чим ближче до зими, тим більше нам потрібно сонце. вітамін DПоставляємо нам. Це через його дефіцит, який ми починаємо втратити волосся, нігті стають крихкими, а шкіра відтіняє. До речі, симптоми депресії також можуть виникнути через брак цього важливого поживного речовини.



Якщо ви відчуваєте дратівливий і вівчарський, то купуйте. вітаміний Аксітет також може з'явитися в разі гострої потреби організму в деяких вітамінах цієї групи. До речі, набагато важче впоратися з стресом, якщо ваш раціон або багатовітамінний комплекс не містить такої необхідної речовини.

Їжа і сон не варто забувати. Харчування та якість снуй Ігноруючи ці важливі точки тільки посилить вашу психічну та фізичну благополуччя. Ймовірно ці точки, здається, ви очевидні дрібниці, але це неприпустимо. Дуже часто це в сонці і харчуванні. Так само використовується для людей. Ускладнюйте все і знайдіть подвійний дноПрогнозування очевидного.



Восени не складно забезпечити необхідну кількість. фруктий Все це зараз не дуже дорогі, і на нашому сайті є багато прохолодних рецептів з гарбузом, наприклад. Цей овоч навіть підвищує настрій. І ось зловживання. цукор Краще уникати. Кава також повинна бути п'яна менше звичайного. Кофеїн поганий для сну, а також підвищує рівень тривожності.

Емоції не виникають ніде, вони завжди Головнай Ми не можемо уникнути багатьох проблем життя. Вони є тими, хто викликає сумність, сумність і розпад. Тексти пісень, а це означає: Тоді ми думаємо про те, що ми можемо зробити. Ми можемо. два великі речій Перший, Зміна реакції на те, що відбуваєтьсяй Не можна змінити настрій боса. Але ви можете перекручувати шип у кишенях, подумайте про смачну вечерю, яку ви зробите на ніч.



По-друге, ви можете самостійно створювати сприятливі події для вашого емоційного фонуй Подбайте про себе, створюючи затишок, приємні заходи ... Це може підтримувати позитивний настрій. Напишіть список речей, які дають вам справжню насолоду, і оберіть себе щодня. І допомогти іншим. Така допомога - найкращий засіб для осіннього меланхолі.



Спробуйте не закохатися. Лазнес і прокрастинація на роботій Відповідні завдання і розтягування речей, ви тільки збільшите свої шанси на зниження настрою. Набагато простіше. ГотельКоли робота виконана вчасно і якісно. Не все залежить від себе, звичайно, але коли ви можете чесно розповісти себе "Я все зробив у моїй владі."Життя стає набагато приємніше і краще відпочивати.

Я не можу відкрити Америку, але все одно намагатися підходити до проблеми осіннього меланхолі всебічно. І зупинити захоплення, що Зробимо самостійно. Або хтось поруч з вами буде чарівно зафіксувати ваш стан. Зробіть своє життя своїми руками і почніть діяти зараз, або краще ще, вчора. Звичайно, немає нічого неправильного з підтримкою близьких. Це красива!



Тільки якщо Кожна людина чекає на цю підтримку.А не намагатися впоратися з собою або навіть допомогти другу, життя поступово перетвориться в нескінченний очікуванняй Не потрібно виконувати дива і спробувати отримати місяць з неба. Так багато простих речей, які потрібно лише трохи зусиль. Довірте мене, це божевільна плата.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное