Вчиться, що ви можете заробити любов своєї матері, якщо ви погоджуєтесь з нею в усьому.

Подорож на машині з цілою родиною Він може перетворюватися в реальний пекл, якщо родичі починають боротися. І найсмачніше, що причина може бути досить незначною. Наприклад, героїня нашої історії Алла передається з матір'ю-в-правом через переднє сидіння в салоні. І так багато, щоб тепер жінка з дочкою-в-правом не хоче говорити. Що відбулося і чи вдалося вирішити конфлікт, читати далі в статті.



Я просто люблю подорожувати з містом з чоловіком і дочкою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Крім того, ми часто йдемо до дачі до батьків мого чоловіка.

, Україна

По-перше, мати-в-завдяки на себе: автобусом або поїздом. Але коли ми приїхали до нас, Я не розумію, щоб допомогти родині, але іноді сімейна поїздка перетворюється в пекл.

Я зазвичай даю мами своє сидіння переднього сидіння. Вона не хоче їздити в спині, тому що вона боїться. Я ніколи не розумію, тому що це безпечніше у спині. Немає аргументу, що мій чоловік робить. Він хоче бути в передній, навіть якщо ви тріщину!



Я часто хворий на спинки. Я був хворим, бо я не хочу боротися з матір'ю. Але останні вихідні були різними. Я починав відчувати себе погано. Моя голова була заспокійлива і в цілому мій стан не був кращим. Я отримав в передній частині сидіння, тому що він буде гірше в спині. Не доки не прийшов мій мама, що зажадав, що я зроблю для неї номер.

Я спробував пояснити ситуацію: Марія Олександрівна, я відчуваю себе погано. Я хворий на спину, я не можу піти там сьогодні. За пару секунд мама-в-праві мовчало, а потім непристойно відповів: «Ви знаєте, алечка, це неможливе». Я старша, тому я хочу, де я хочу!



Тоді мій чоловік переплітався в розмові: «Не, мама, ви не будете». Чи не ви бачите, як бліда Алла? Вона хвора, і вона не сидить в спині, тільки тому що ви хотіли її. Моя мати-в-право не чекала сина, щоб захистити мене. Вона була як вона ковтати її язик і просто лівий.

Марія Олександрівна не відповіла наші дзвінки. Виявилося, що мати-в-право вирушили на країну автобусом. На дачній ділянці вона не говорила з нами, зауважила, що не існує. А батько-в-правді не займав в наші невиправдані, очевидно, знову він не хотів не загиближувати дружину.



Це тиждень з того дня, і мій мама-взагалі все ще змінює мене і мій чоловік. Очікується, що наша апологія. Але ми нічого не бачимо. Я чесно не розумію, чому люди думаю, що через свого віку вони можуть зробити те, що вони хочуть. Ви не можете змінити свій розум!

Велика кількість зрілих людей дійсно вірять, що їх вік впливає на щось. Якщо ви живете життя, ви автоматично стаєте розумним, ніж інші. Звісно, кожен повинен поважати його. Але це дійсно правда?

Ні, ні, ні, не думаю, про це, ми не будь-яким чином запитуємо вас, щоб звільнити старих людей. Потрібно пам'ятати, що У будь-якому віці людина може бутий Він також може бути неправильним, і його аргументи для віку, як правило, довести його. Тому що немає інших.



Можливо, головним характером сюжету доведеться прийняти те, що її мама належить до цієї категорії людей. І, швидше за все, за роки, це буде тільки гірше. Тож краще ще раз не сходження на край і уникати конфліктних ситуацій в майбутньому.

Що ви думаєте про цю історію? Що робити, якщо ви були Алла?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное