мусульманська дружина Магомаєва Тамара Синявська вважає співачки її охоронця ангела

Тамара Синявська Легендарний оперний співак СРСР, про який вже не сказав. Раніше біографія художника завжди була на слух. Жінки не тільки привели активну творчу діяльність, але й дружину мусульмани Магомаєва. Звичайно, це не може привертати увагу громадськості. Де і чому зникла культова співачка, читайте нашу статтю сьогодні.



Тамара Sinyavskaya: біографія Тамара Sinyavskaya знав, що вона стала великим художником, будучи ще дуже молодий. Вона почала співати, коли вона була тільки 3 роки. Після того, як ще 3 років її мама записала її в Пісні і танцюючі ансамбль. Однак, танці не привертали Тамара так багато, і незабаром вона випав.





У віці 10 Синявська повернулася до Палацу Піонерів. Але тепер вона почала співати. Після закінчення школи Тамара вступила в музичну школу на московському консерваторії, де вона зробила великий успіх. Крім того, вдалося об'єднати дослідження з роботою. У той час вона звучала в хору на Малому театрі.

І навіть це не кінець освіти майбутнього художника. Закінчила факультет музичної комедії GITIS. Відразу після закінчення, дівчина пройшла конкурентоспроможну аудит у Больцго Театрі. Вона була прийнята до стажування. Але дуже скоро вона стала однією з головних солістів.

Спочатку колеги скептично розповіли про появу такої юної співачки в театрі. Однак Синявська вдалося довести, що вона була гідною. Наприклад, її частина Ольги в опері Євгена Онєгіна в один раз застрягла сам Сергій Лемешев. Легендарний оперний співак захопився талантом Тамара і назвав її справжнім Пушкіном Ольгою.





Синявська приурочена майже 40 років до Великого театру. За цей час відомо не тільки в СРСР, але й за кордоном. Крім того, вона запропонувала постійне завдання за кордоном. Однак співак не хоче залишити свою батьківщину. Незважаючи на це, вона часто санг на сцені оперних будинків у Франції, Іспанії, Італії, Бельгії, США, Австралії та інших країнах світу.

Тамара Синявська та мусульманська магомаєва Історія закоханих Тамара Синявського та Мусульманського Магомаєва є дуже романтичним. Відомий співак один раз побачила жінку, яка виконує на телебаченні. Він відразу закохався у співзвучному голосі. Пізніше він згадав, що зовні вона не привертала його багато. Але коли вона почала співати, чоловік безмовний.

Цікаво, що те ж саме сталося на Саму Тамара. Вона почула Магомаєва, коли вона була 20. Він вразив її, що вона сказала: "Я піду до кінця світу для цього голосу. й





Майбутні дружини зустрілися в 1972 році в Баку. Але майже відразу Синявська мала залишити на новий стажування в Італії. Незважаючи на це, спілкування закоханих не зупинилося: мусульмани називають свого улюбленого дня. Після того, як один з телефонних дзвінків Магомаєв заснить свою нову пісню в Тамара. Доторкнувшись композиції «Я моя мелодія» стала червоною ниткою по всій історії своєї любові.

Через рік Магомаєв і Синявська легалізація своїх відносин. Проживали близько 34 років. Тамара не мала серця для чоловіка. Наскільки вона любила свою професію, Магомаєв завжди був більш важливим для неї.





Не дивно, що художник залишив стадію без жалю. У 2003 році вона вирішила залишити театр Болшого і закінчити свою кар’єру. Вболівальники Синявської дивилися, чому жінка прийняла таке рішення. Після того, як вона була в красивій формі співу.

Вона сказала: «Це краще залишити стадію на півроку раніше 5 хвилин пізніше». Я можу співати на мій рівень і не крок вниз. Але я не можу співати, як я звик. Хоча співачка більше не виконує на сцені, музика не залишила свого життя. Працює в якості завідувача кафедри вокального мистецтва в GITIS.

У 2008 році Тамара Синявська стала вдовою. Відправлення свого улюбленого чоловіка безперечно змінено життя співачки. Вона звинуватила втрату так важко, що вона закривала себе і виважила всі зв'язки з зовнішнім світом. Крім того, вона мала змінити свій номер мобільного телефону, щоб неправдиві журналісти могли б припинити його.

Жінки відмовилися від інтерв'ю і перестали спілкуватися не тільки з друзями, але навіть з родичами. Єдиний випуск для Синявської було її студентам. Це було навчання, що зберіг її плаваючою.





Співачка вирішила присвятити решті свого життя пам'яті чоловіка. Створювала культурно-музичний фонд спадщини мусульмани Магомаєва, завдяки своїй книзі оперного співака «Меми жити в Меі». Крім того, Синявська стала почесним членом журі Міжнародного конкурсу вокалістів ім. М. Магомаєва.

Минулого року на екранах вийшов біографічний серіал «Магомаєв». Тамара Іллінична взяла активну участь у її створенні. Вона не тільки налаштовує налаштування до сценарію, але і впливає на вибір акторів.





Для Тамара Синявської, її чоловік був сенсом її життя. За 13 років вона проживала без нього, але вона ніколи не перестає відчувати свою присутність неподалік: «Це мій охоронець ангел!» Залишилося побажати жінку, яка, незважаючи на всі труднощі, вона продовжує блиск. Для себе і для коханого чоловіка.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное