Галина Шубеніна подарувала дочку Клеопатра у 60 років, прокинулася доля літніх мам

Що це дійсно залежить від зрілі? Поцілунок, в той час як деякі жінки і 40 років відчувають старі, інші навіть в 60 здатні набагато більше. І ні, зараз ми не говоримо про зовнішній вигляд і активний виховання онуків. Про те, що мама знову побачила. Я маю на увазі, вона стара.





Історія Галини Шубеніна одночасно підірвала по всій Росії. У 2015 році новина повідомила про те, що просте Мусковіте здатне стати матір’ю у 60 років. Як це можливо і які труднощі жінки повинні зіткнутися, читати далі в статті.

Неприємність жінки Галина Шубеніна навряд чи подумала про іншу вагітність, якщо не чоловік Олексій. Вона зустрілася з ним в 2008 році на танці. Починав ваффрі, а після 2 років підписано пара.

Олексій неодноразово розповів Галина, що хоче мати дитину, незважаючи на зрілість жінки. Він не знайшов своїх слів серйозно. Але серія втрат підкаже її думати, що вона готова стати матір'ю знову. У 2005 році мама Галини, потім її син, загинув. Мій батько і мати-в-правді пішли.



Галина і Олексій проходив один одному, сподіваючись, що доля приніс їх разом. Але сімейна сім'я повинна мати дітей. Коли сталося щасливий захід і жінка стала вагітною, її чоловік шокував.

Всі, в тому числі ЗМІ, було цікаво, як жінка завагітнала в такому віці. Шубеніна відхиляла всі припущення експертів, які пара використовують репродуктивні технології.



У січні 2015 року Галина та Олексій стали батьками. Народилася без ускладнень, і трохи Клеопатра (на ім'я її бабуся) був народився відмінно здоровий і сильний. Навіть перед її пологами, злих язиків сказав, що вона буде недорозвинена.

Перша велика проблема, яка зіткнулася з новою родиною, була грошима. Пенсій Галини разом з усіма надбавками становить 18 тис. рублів. Олексій працює в Науково-дослідному інституті, де він отримує трохи більше 14 тис.

Звісно, проживає на такій копійці в Москві дуже складно. У той же час, коли вони отримають спадщину від батьків Олексія. Його мати запевнив, що він і сестра поділиться своїм батькам. Коли вона загинула, батько Алексей пообіцяв, що він буде робити дружину. Але в реальності виявилося дуже по-різному.





Побачити її батько. В результаті він переповнить квартиру своїм дорослим онукам - дочка Олексія з першого шлюбу і його сестри. І чоловік і його маленька дочка Cleopatra отримали абсолютно нічого.

Збиток батька і подальших проваджень з сестри вдарив Олексій. Він захопився минулим роком і поранений головою. Пізніше виявилося, що він мав коронавірус. Зберігаючи поплавку дуже важко. Але Галина врятувала її маленькою дочкою. Від часу вона щиро повторюється: «Дата обов’язково відновиться. й

Маленький Клео пішов у ноги матері і почав танцювати. Вона вже взяла участь у міжнародному конкурсі і не збирається зупинитися. Дочка Галини та Олексія вирощує активну та розумну дівчину.



Епоха з спадщиною закінчився тим, що родичі припинили спілкування. Крім того, сестра Алексей була хреопатра. Але Галина не хоче, що жінка повинна мати що-небудь робити з дочкою: «Чи не бере участі у житті богака, тільки зашкодили!»

Strangers як і раніше stare на Galina коли Cleopatra називає її мамою. Тим не менш, ця жінка не турбуватиме всіх. Для багатьох стала рольова модель. Іноді жінки просять допомогти вагітним. Вони просто витрачають час з маленьким Клео і тримають її в руках. А потім якось чарівно навчаються, що вони очікують дитини. Справжнє диво!



Галина Шубеніна не шкодує, що вона стала матір'ю в такому поважному віці. Жінки впевнені, що вона зможе впоратися з будь-якими труднощіми і зробить все, щоб зробити її маленькою дочкою щасливою. Ми бажаємо міцності та здоров’я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное