Чи потрібно викликати відповідні органи влади, якщо сусід узгоджує дітей та п’ятих лютий?

«Я не думаю, Тамара – зло матері. Але ця ситуація збуджена мене дуже багато! – акції нашого абонента Ольга. Недавно, вона свідків гучного кварелі між сусідами і її дітьми. Жінка зіштовхнулася на складний вибір і просить допомогти. Якщо ви дізнаєте всю історію, обов'язково зв'яжіться з нами. Можливо, це ваші слова, які допоможуть вирішити конфлікт пивоваріння!



Ще один день, коли я ходив в будинок сусіда і почув хуторний крем. Вегетаріанець Тамара, схожий на гарну і доброзичливу жінку. Я вже давно відомий її, оскільки він був першим сусідом, щоб приїжджати з міста. Я не пам'ятаю, коли я забув мій ключ і мій чоловік був пізно на роботі.

Тамара – мати трьох дітей: найдовший син, який нещодавно виявився 6, молодші дочки 5 років і 3 роки. Її чоловік працює як будівельник, тому дуже часто сусід сидить самостійно з дітьми протягом тривалого часу. В цілому їхня родина завжди здавалося мені запрошувати. Хороший будинок, якісний ремонт, власний невеликий парник.



Я не думаю, Тамара є зла мама. Але ця ситуація дійсно турбує мене! Коли я почула жінку кричу, я відразу прийшов в будинок. Спочатку я думав, що вона боролася з чоловіком. Ви знаєте, як це відбувається: ви думаєте, що сім'я ідеально, але насправді дружина переносить зловживання чоловіком. Тільки в цьому випадку вона була різною.

«Я так втомився від тебе!» Не дайте очі бачити вас! Що ви хочете? Чи? Зробіть свій таду! Я просто тебе побачила, ти ніс-шратчер. Тепер ви бегете? Вечеря до ночі!



Я відчуваю себе так шкода для цієї нещастяної дитини. Чи це? Я хотів піти додому, але Тамара не може зупинитися: «Що ви хочете?» Шукаю вас, я просто wore, що плаття на вас сьогодні! Не дитина, але свиня, Богом.

Тоді непристойна мова почала звучати, і я був повністю засмучений. Я чекав трохи більше, щоб побачити, якщо все було підборіддя і пішли додому. Я зважився про Тамара, що потрапив у дітей. У підході ралі людина здатна багато речей. На щастя, я не чую кричу.



Про те, що збирався додому. Я знаю, що мама не завжди приносить радість і щастя. Будь-яка мама може вигорнути. Але я не розумію, що ви можете дозволити собі жити у ваших дітей і змусити їх. Дуже мало!

Є два почуття прямо зараз. З одного боку, є побоювання для цих дітей, і є ідея для виклику відповідних органів. Що таке ситуація перетворюється на щось більш серйозно? І з іншого боку, хочу потрапити в позицію Тамара. Кожен має погані дні.



Чи можна сказати мені, що робити? Що б ви були? Може бути, я не розумію свого власного бізнесу. Але як я можу пройти, коли мова йде про маленьких дітей? Не дивно, що немає інших дітей.

Ольга не була в найбільш типовій ситуації з редакційним бюро, а її думки зрозумілі нам. Але ми також знаємо красиву вираз, яка ідеально описує цю історію: "Ініціація карається." Ми впевнені, що якщо героїне дійсно викликає охоронців і скаржиться на її сусіді, це тягне за собою не найприємніші наслідки. Крім того, вона не дуже розуміла проблему.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Цікаво, що ви будете робити на місці головної історії? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное