Бабця з'ясувала, що онука збираю її з квартири, негайно продається її

Іноді вся людина лівий - його мрія. Для деяких може бути грандіозним, як зробити людину літати або вилікувати особливо небезпечне захворювання. Потрібні речі: трохи тепла людина, хороший друг, трохи часу. Але сновидіння Він повинен бути.



І якщо ви йдете до нього, незалежно від того, що шанси, що це буде дійсно високим. Просто не думають про мрії як нематеріальний, примарно. Ми повинні зробити її ціль. І кожен день, крок за кроком, ми ближче до нього. По відношенню до нашого читача забуту про її мрія і майже пропущено.

Ви знаєте, є такі типові бабусі, які сидять біля входу та обговорюють політику, молодь, ціни на продукти харчування та садівництво? Я знаю, теж. Але мій чоловік бабуся не схожий на це. Жінка понад 70, з її розумом, відмінно збереглася і без будь-яких «сліпих» поглядів світу.

6886486

Вона живе окремо в двокімнатній квартирі і цікавиться мистецтвом і навпаки сексом. Не думайте про це, вона просто любить чоловічу увагу. У короткі вона типова філістина. Але вона має три сини. На жаль, одна з них не мала комфортних умов життя.

Він живе з матір'ю, дружиною та двома дітьми в типовій радянській хрущовці. Хоча трикімнатні квартири не в кращому місці. Потрібні ремонти, обладнання та звукоізоляції будуть добре змінюватися. Я не знаю, якщо його дружина і мати-неправдивий напій кожен день, але протягом двох років він попросив його бабуся, щоб дати їй квартиру до своєї сім'ї.

р.

Дивитися, годуючи будинки не так, як вони показані на телевізорі. Ви знайдете нові знайомства, ви не будете нудні. І мої діти потребують вільного простору, місця для навчання. Отримати в положенні, бабуся. Але «Грандема» завжди залишалася на власній: що потрібно робити серед старих і хворих людей, якщо вона відчуває себе чудово? Вона все одно цікавиться цим життям.

Недавній дружині брата-в-завдяки в руки. Вона почала приїжджати і попросити в гості. "Капала" на мозку, притискаючи на життєдіяльність, просто попросили. І Бабця не міг його взяти. Вона припинила спілкування з близькими і почала своє життя. Я прочитав деякі мотиваційні книги. І... Продається квартира.

р.

Вона тримала гроші з нею. Це гроші було достатньо для своєї мрії: подорож до Китаю. Бабця запрошувала свою сім'ю в ресторані. Але тільки ті, хто не просить її переходити в нутрі. Мій чоловік і я теж. Він був добра. Ми були сумні, тому що жінка все одно wow, і її характер міцний, пухнастий. Але це її рішення.

Але ми переключили контакти для підключення онлайн. Поговорити або допомогти в майбутньому. І вона злетів. Ми припинили контакт між собою.



Тепер я розповім тебе з слів мого чоловіка. З'ясуйте Бабця з ним недавно. Не скаржавшись, не запитуючи на допомогу. Про нас Виявилося, що її Свята мрія була пустою. Вона не любила Китай на всіх. Ні, вона вчила багато, пішла на Велику стіну. Але все було іноземним.

Одного разу вона сидить в кафе і думав про те, як отримати будинок, людина досить зрілого віку підхопила її. Він пішов до Європи 30 років тому. Жув, коса. Дуже цікаво і зараз живе в Італії. Одну зустріч, другу, і бабуся зрозуміли, що це не так легко. І вона була правою.



Якоб запросив її відвідати його, але було зрозуміло, що він любив його бабуся дуже багато. Він назвав дітей по Скайпу і вніс їх до обраного. Тепер це про реальне весілля.

Бабця не хоче йти додому. Не через будь-який кліматичний або економічний дискомфорт. Вона просто не хоче бути пішохідною карткою для своїх онуків. З одного боку, вона вже пробачила їх, а з іншого, як кажуть, є осад зліва. Зараз всі розмови онлайн.



Я не знаю, як це закінчиться, але я думаю, що це буде добре. Коли дорослий, розумна людина забирає ситуацію в руках, він обов'язково досягне успіху. Ви просто повинні подивитися речі через призму вашого спільного почуття і зрозуміти, що в цьому світі ви повинні допомогти собі. Ви маєте своє життя, і у вас є. І ви повинні жити його для вашого задоволення. Я сподіваюсь, що у зв’язку з тим, що у мене буде відвага зробити таку річ.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное