Я хочу поставити свій чоловік в сміттєвих мішках і викласти його з дверей, я втомлюю його.

Я зароблю більше, ніж мій чоловік, і я відчуваю, що він використовує мене. Я одружився чотири роки тому, тому що романтика наших відносин зникла десь, і я відчуваю себе нещасливим, говорить Ксенія.

Сьогодні чоловіки і жінки можуть працювати і заробляти жити в одній роботі. Якщо вірити, що жінка є нормальною, а інші, через їх виховання, просто не може уявити чоловіка, який сидить на шиї дружини. Ксенія розповіла, що вона живе з чоловіком, який не може забезпечити свою сім'ю самостійно.



Я закохав чоловіка, який 13 років старше мене. Він завжди зданий мені, що старші чоловіки можуть подбати про своїх супутників. Я був так неправильним. Я не вірю, що дружина повинна жити за рахунок свого чоловіка або навпаки. Я побачила, що батьки керують сімейним бюджетом, і я думаю, що це повинно бути справедливим. Тим не менш, якщо люди живуть разом, то вони обговорюють витрати і так далі.

Мій чоловік завжди тенсе, рік до зустрічі, він розлучив дружину. З маленькою дитиною, тому Олег повинен платити алімонію. Після роботи він втомився, іноді він не хоче говорити. Я намагаюся не послухати його в часи, як це і чекати його, щоб заспокоїти.



Моє батьківство заможні люди, які дали мені квартиру на день народження. Коли я зустрів Олега, я запропонував йому переїхати з мене. У той час він проживав в оренду проживання, і ми тільки побачили один одного у вихідні дні, як він втомився після роботи. Ми живемо зараз. Я оплачую гроші, я оплачую рахунки, і я не запитую занадто багато питань.



Наші відносини виглядають одностороннім. Олег ніколи не інвестував у життя. Я розумію, що він заробляє менше, що він дає частину своєї заробітної плати до своєї дружини, але я також хочу увагу. З тих пір, як мій батьки дав мені квартиру, я сказав, що ми можемо впоратися з ним. І тепер у мене є проблеми на роботі, Олег не має грошей, і я не знаю, як ми будемо платити рахунки і що ми будемо жити на цьому місяці.



Коли я запитаю, куди йде зарплата, Олег каже, що він економить гроші на будинок в горах. Я не знаю, якщо це правда або якщо гроші чарівно випаровується, але я ніколи не бачив його заощадження. Я мав запозичати гроші з батьків цього місяця. І пішов з Олегом.

Коли мова йде про серйозну бесіду, Олег починає дражнити. Він попередив, щоб бути відхилений і іноді упаковує його мішок і листя для своєї мами на тиждень. Тоді я повертаюся без нього, зателефонуйте йому спочатку і попросіть його повернутися назад. Він знову повернувся, і все починається знову.

Р

Я втомлювала надання вирощеного чоловіка, який не піклується про мене. Як тільки я починав серйозну розмову, Олег негайно йде кудись. І це дуже дивний, на мій погляд, щоб зберегти гроші на сні, коли немає нічого в домашніх умовах. Якщо ви не знаєте, що чоловік повинен надати жінці. Це, як я отримав старий Альфонс і він за допомогою мене.



Фінансова стабільність – це те, що всі сім’ї аспірують. Деякі жінки можуть дозволити собі забезпечити чоловіка, але в поверненні вони хочуть звернути увагу. У сучасному світі пані та голова сім’ї є тим, хто може забезпечити фінансову подушку своїм близьким. Якщо це не буває і люди не приходять до компромісу, починаються проблеми в сім'ї. Всі конфлікти з'являються до недоліку грошей, навіть якщо один з партнерів вимагає підтримки і догляду. А потім люди розлучаються. Ви думаєте, що Олег планував жити з дружиною від початку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное