Я проходив дозрівання feijoa через м'ясорубку так, щоб сім'я не звисла всю осінь, взимку і навесні.

«Як ви їсти feijoa?» Я попросив другу з Абхазії. Я читаю в Інтернеті, що цей прекрасний зелений фрукт є реальним вітаміном бомби. І це дивно смачно. Після того, як час, працюючи в столиці, я бачив, як глава офісу нашого банку вівсяна feijoa з насолодою, скребуючи середину чайною ложкою, і відкидав відпочинком.

Може бути, коли я вирішив, що feijoa був спосіб його їсти, а потім я зробив це себе. Ну, мій друг з Чорноморського узбережжя послав мені питання минулого року. ангелТак вона варить її.

Сьогодні видання. "Сайт" УвійтиФейхоа варенняй Виявляється просто неперевершений смак, це просто чистий джерело йоду!



Смак фейхоа одночасно нагадує полуницю з нотами ананаса і легкої кислинкою. Фейхоа сезон Починається з кінця вересня, але в наших магазинах найбільш часто зустрічається з кінця жовтня по січень.

Мій друг радує їсти ці фрукти свіжі, цільні зі шкірою. Якщо вони зрілі, вони дуже солодкі! Ви також можете зібрати feijoa на зиму у вигляді варення, але найкориснішим є просто перекручувати цей екзотичний фрукт з цукром. Збережено більше вітамінів і залишків зеленого кольору.



Ну, цей рецепт від друга Я точно зроблю, як тільки я знайшов його в магазині feijoa.

інгредієнти
  • 1,5 кг feijo
  • 1кг ківі
  • 1,5 кг апельсинів
  • 2 лимони
  • 2кг цукру


Підготовка
  1. Всі фрукти необхідно ретельно промити. Вимкніть верхи і дно фруктів feijoa. Вирізати feijoa на шматки.



  2. Ківі, лимони і апельсини лущуть і нарізають шматочками.



  3. Пройдіть всі фрукти через м'ясорубку або збийте блендер до однорідності. Додати цукор до фруктів. Добре перемішати до повного розчинення цукру. , Україна



  4. Перель. ангелй Зберігайте здорові солодощі в холодильнику. Також можна залити варення в контейнери і замерзнути. Bon appetit!





Поради редакційної колегії А також пропонують ознайомитися з правилами вибору смачного persimmon. Для приготування варення, варення, відмінних салатів і соусів, яскравих тістечок, незвичайних млинців, неймовірно смачних десертів і напоїв!





Як Їжа feijo? Хто піклується? Ви можете насолоджуватися цим багатим йодом і вітаміном С фруктами в повній мірі, якщо вирізати ягідку навпіл і мати соковиту м'якоть ложкою. Ви також можете зробити варення з неї. До салатів можна додавати шматочки feijoa, чай і компот, щоб надати смак солодкого смаку.

Я люблю додавати млинці або млинці, щоб замазувати або розкласти його на хліб і масло. Я також використовувати його в якості шматочка торта. Але останнє все ж рідко.

Вам подобається цей екзотичний фрукт? Як ви зазвичай їсти його: сирий або варення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное