Моя мама-в-права поділилася з собою спосіб миття вікон і підлог без розлучення легко, щоб вони запалилися назавжди.

Миючий засіб для підлоги, придбаний з магазину, не працює, і ми хочемо. Так, засіб для миття вікон Вони часто не здаються. Від матері-в-праві вчилися 2 прості засоби, які допоможуть мити вікна дуже швидко, а результат просто дивовижний. До речі, цей інструмент також підходить для миття дзеркал.

Також є трюк, щоб мити підлогу так, щоб він запалився і довго не брудний. Сьогодні видання. "Сайт" Я покажу вам, шановний читач, ці два трусий Ви знайдете його, коли ви очищаєте!

Підлоговий миючий засіб

Миття вікон Цей інструмент допомагає миття вікон 1000 %: Швидкий, ефективний і без брудних розлучення. Так, в басейні з водою (близько 5 літрів) потрібно додати 0,5 столову ложку будь-яких засобів, з якими миємо посуд. Я зазвичай бере дитину, ніжний. Також заливають 1,5 столові ложки бітової кислоти (70%). ретельно перемішати.



Приготувати рогатку для миття і рушника, що поглинає вологу. Попередньо промийте віконну раму, а потім змочіть кришку, щоб мити вікна цим розчином. Протирайте поверхню вікна цим інструментом, а потім знову протріть з вбираним рушником. Головне, що це не не нечіткий. Для ідеального полірування можна взяти ще один рушник і протерти поверхню вікон знову.

Довірте мене, цей інструмент працює hurrah! Помиття їх - це задоволення, і вікна залишаються блискучими протягом тривалого часу.



Миття ламінату та плитки Спочатку потрібно підготуватися до підлогай Поставте світлі і мобільні меблі в іншому приміщенні або підберіть її. Наприклад, стільці та стільці можна розмістити з ніжками вгору на столі. Очистити і видалити всі килими з підлоги. Підготовка необхідного обладнання та миючих засобів.
й ¶
Також необхідно видалити всі пили і дрібні сміття з підлоги. Це може бути зроблено з пилососом або віником, що занурюється в воді.

р.

І більше порад: миття підлоги в приміщенні краще почати не з дверей, а з протилежного кінця. У цьому випадку ви не будете крокувати на вже очищених ділянках і тому не повинні мити їх знову. І не забуваємо плінтуса! Вони також накопичують багато пилу і бруду.

Для миття підлогових покриттів залити воду в басейн (близько 8 літрів). Заливаємо половину ковпачки засобу для миття підлоги або, якщо у вас немає одного, підійде і миття посуду і пляшки (близько 25 грам) гліцеролу. Добре промиваємо підлогу.



Цей домашній миючий засіб допомагає легше і швидше чистити А зробити підлогу блискучим!

Хочу дізнатися, чому необхідно мити підлогу сіллю і водою. Підходить для ламінату, плитки, лінолеуму та водостійких поверхонь фарби, практично універсальних!





Так само домашній. миючий засіб Підлога і вікна допоможуть Вам більше одного разу. Я рекомендую намагатися очистити ці поради. Я впевнений, що результат буде радувати вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное