Драйвер кік багата жінка з автобуса в холодному, але бідна стара жінка intervenes

Я дуже надихнув. Історіяй Великі серця симптоматики можуть зафіксувати все. Але рогатна людина іноді навіть найприємніший момент може перетворюватися в справжній пекл. Сьогодні ви чекаєте маленького оповідання про мій друг, який раптом знайшов хороший друг на морозний ранок.

Любителька Люда - дивовижна жінка. вона стала спадкоємцем багатого чоловіка, яким вона впала в любов з дитиною. Валентин був звичайним школярем, як був Лука. Вони одружилися відразу після закінчення навчання. До речі, леді не вдалося! Валик раптом виявився розумним бізнесменом, який зробив успішні інвестиції.



На жаль, його коханий чоловік не жив з Луда на довгий час. 5 років після весілля Валентин був в страшній аварії. Він не жив, щоб побачити прибуток швидкої допомоги. Звісно, не кількість грошей може захотіти дружині. Я пропоную Луки зануритися в роботу з головою і використовувати інші кошти від чоловіка.



Народилася Людмила Валеріївна один з кращих дизайнерів Наше місто. Вона заснувала її модний будинок, і зараз кожна молода леді хоче пальто від моєї Лудочка. Ця галузь допомогла другу впоратися з великим жиром. Хоча деякі наслідки залишаються...

Наприклад, Luca просто Я захоплюю авто.й Незважаючи на всі свої гроші і дорогий одяг, Luda віддає перевагу будь-якому виду автомобіля, будь то це мікроавтобус або таксі, звичайні об'ємні автобуси. Ця функція Людмила, яка нещодавно подала їй неприємну послугу.



Лука поспішає на чергову зустріч з іноземними партнерами Забули свій гаманець в домашніх умовах.й Водій сміхався на неї і вирішив почистити багату одягнену леді з транспортного засобу. Його зарозу був страшний. Я дуже хотів, щоб зробити задоволення від багатої людини. З слів «ми знаємо такі charlatans, які хочуть їздити безкоштовно...» він вже готовий виштовхувати Luca з автобуса.

Моя несподівана спасителя, друга торкалася від розпаду, була збережена бабуся, яка сидів у спині. Вона швидко заспокоїла Людмила і оплачується її. Допомогти приїхати з якого не було очікувано... Бабця дивився дуже бідним, але пам'ятка Луки, щоб сльози зробили її дуже пригнічений. Люсія майже пішли. Її руки поцілунав бабуся.й Звісно, Luda попросила на номер телефону та адресу для дому.



На наступний день пішов. Увійтий Виявилося, що вона проживала з дочкою, талановитим художником. Моя дочка не могла ходити і була в колясці. Не хотів би зайняти роботу. Люсі просто необхідний художник, який міг папір І на екрані комп'ютера. У правому місці вона доля.



А дочка старої жінки, знайшла велику роботу. А її бабуся, яка була значно молодша, ніж вона спочатку думала, стала її хорошим другом. Вони часто роблять. провести вихідні разомй Спочатку працювала дистанційно з дому. Згодом Ліуда організувала персональний драйвер для неї, і дівчина мала можливість стати повноцінною частиною команди.



У нас завжди знайдеться добрий чоловік, який ніколи не окупається. На щастя, людська доброта все ще існує. Я спробую вірити, що це те, що рухається світу вперед. Відтінки переплетені в абсолютно несподіваних кутах, а життя краще. Подбайте про себе і ваших близьких. Не боятися робити добро!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное