Чоловік приніс ананасовий гарбуз з роботи, запечені манжети, які стали улюбленим десертом родини

У вихідні я був випіканий власно смачними гарбузовими шоколадними манжетами. Зараз. гарбузІ не намагатися запекти їх гріхом! Запах і колір не залишить байдужим нікого. Муфіни м'які, ніжні і дуже смачні, мій будинок навіть не здогадував, що в цій випічці є гарбуз.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки гарбузові манжети з шоколадними чіпами. За що вона дуже вдячна!



гарбуз муфін інгредієнти
  • 225г борошна
  • 2 яйця
  • 0,5 ч.л. солі
  • цукор 220 г
  • 100г вершкове масло
  • 2 ст.л. гарбузового пюре
  • 1 ч.л. кориці
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1, 5 ч.л. розпушувача
  • 100г шоколад
  • красиві
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Залийте борошно, корицею, розпушувачем і сіллю в глибоку миску. Руб соди з пальцями так що немає грудок. Стирайте все разом.



  2. Запікайте гарбуз заздалегідь і, коли він готовий, збийте його блендером до стану пюре. Також можна використовувати заморожені гарбузові пюре, які спочатку розморожують злити зайву воду. Додаємо до гарбуза пюре яйця і розтоплене вершкове масло. До речі, масло можна замінити рослинним маслом при бажанні. Перемішайте все для однорідності, а потім додайте суху суміш. Перемішайте тісто спочатку міксером, потім ложкою.





  3. Додати шоколад в тісто, нарізаний на дрібні шматочки. Дивитися його.



  4. Змастити цвіль для кексів з маслом, або можна покривати їх паперовими капсулами. Залийте тісто в прес-форми, заповнивши форму двома третинами, так як муфіни піднімуть під час процесу випічки. З цієї кількості тесту надходить близько 12-15 муфінів.



  5. Зверху муфіни можна посипати подрібненими горіхами. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом півгодини до готовності. р.



  6. Це, гарбуз Готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як підготувати гострі гарбузові кекси. Кращий спосіб боротьби з осінньою дощем!



І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Тетяна Шпілько. Я люблю готувати за рецептами, все завжди виходить вперше.

про:blank

Якщо ви любите гарбуз стільки, скільки я робити, обов'язково випікайте ці. гарбузові муфтий Як виходить, цей овоч прекрасно поєднується з шоколадом! І який запах не може бути переданий в слова... З чашкою кави або чаю випікають диво!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное