Я в'яжу натуральні шашлики всім друзям в подарунок, дати майстер-клас

Синтетичні змивки добре, тому що вони легко пінуються і мають низьку вартість. Такі шатлики виготовляються з поліетилену, нейлону або піни. Плюс, синтетична змивка легко піни і швидко висихає. Але вона швидко втрачає форму, легко розбиває і іноді може бути алергічним. Сьогодні я хочу розповісти про те, як це працює. свінгери І чому краще синтетичних губок?



свінгери Це завод, з якого виготовляються мотузки, сумки та утеплювачі. Жута набирає популярність завдяки важкому екологічному обстановці у світі. Більше і більше людей вибирають речі з натуральних матеріалів і стриманості від покупки пластику. Протягом тижня губка втрачає пам'ять. У кращому випадку вимити плиту з такою вимиткою, потім сантехніку, і ще вимивальник знаходиться в трахі.

р.

Натуральна пральна джута є альтернативою одноразовим змиванню. Для миття посуду або висить у ванній кімнаті. Гострий змивальник справляється з забрудненням не гірше ніж одноразових. І прослужить рік, на відміну від піни губки. При джутовій скатертині подається його призначення, її можна загорнути або закопати в грунт, де джут буде благополучно.

Шотландія може бути пов'язана в будь-якій формі, вона не на всіх складних. В'яжемо кухонну скатертину на півгодини. Майстер-клас також підійде тим, хто не знає, як в'язати. Наприкінці статті я прикріплюю відеоаналіз від молодого майстра, який детально розповів про те, як зв'язати еко-кажу.



Вам потрібно.
  • свінгери
  • Кошик
  • свінгери


  1. Зробіть мігурумі кільце: обведіть нитку навколо пальців і підхопіть нитку. Прив'язуємо повітряну петлю. Ви отримаєте 1 петля на кільці, яка затягується.
  2. Об'єм 6 повітряних петель. Тепер затягніть кільце і з'єднайте ряд з'єднувальних петель.



  3. Починаючи з першого ряду, потрібно зв'язати кожну петлю за допомогою бука петлі. Наповніть нитку за допомогою великого пальця вперед і в'яжіть стовпчик без накиду. Потім покладіть великий палець вперед знову і зв'яжіть 2 стовпчик без накипу в першу петлю. У цьому ряду потрібно зробити збільшення в кожну петлю так, щоб коло розширюється і складається з 12 петель.



  4. Щоб відзначити початок ряду, приколіть маркером або шпилькою в кінці ряду.
  5. 2-й ряд слід в'язати стовпчиком без накипу за допомогою петель бука і в кожну другу петлю зробити збільшення.



  6. 3-й ряд пов'язаний стовпчиком без накипу з збільшенням кожного третього петлі попереднього ряду.
  7. 4-й ряд пов'язаний з збільшенням четвертого стовпчика.



  8. 5-й ряд пов'язаний з повітряними петлями без бука з збільшенням 6-го стовпчика.
  9. Наприкінці ряду набрати 8 повітряних петель і зав'язати 6-й ряд стовпчиком без накипу і без збільшення. Наріжте нитку і ганьте її між шарнірами в скатертини. Діон.





Натуральна шашлик з джутового шпагату в'яжемо в одному диханні. Дуже легко в'язати, коли можна пояснити кожен крок майстра. Як пообіцяв, я поділу відео-урок від майстра Дарії. Як відхиляється вона робить петлі буклетом! Моя ліва рука не була легкою. Здається, що бук найскладніше в в'язання мити.

про:blank

Дуже важливо не затягнути нитку при в'язанні змивки. Чим більше ви затягуєте, тим довше змивка буде висохнути, а тим міцніше буде. Я вже спробував миття посуду з такою вимиткою і бути чесною, вона навіть миє брудні сковорідки. Головне - після його використання змийте соди або промийте милом. Висихання змивки краще в підвісці на сонці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное