Як жити з людиною, яка боїться всього

Сучасне розуміння нашої соціальної культури добірка Концепція різко негативна і гідна всіх засуджених. Маскулінність, безстрашність, здатність контролювати ситуацію і так далі. Ці якості, які мають мати ідеальний чоловік, відповідно до більшості людей. Але що якщо вони просто не існують?



Один з читачів, які поділилися з "Сайт" з хворобливою історією. Чоловік не відповідає сучасним вимогам «реального чоловіка». І це хвилює її дуже багато, тому що в повсякденному житті або в робочі моменти він занадто ловий. Що робити в цьому випадку і як діяти. Як кажуть, що серце не може бути

Мій чоловік і я вже 8 років. Я 53. Що стосується віку, все добре. Проблема відрізняється. Тексти пісень, а це означає: Він боїться всього і не довіряє всіх. На роботі кожен хоче прийняти своє місце. Хоча, щоб бути чесною, заробітна плата Ігоря (відкликає його, що) це не дуже добре. Увечері ви не можете провести час. Це принесе неприємності.



Всі жінки, на його думку, хочуть тільки одне: спочатку зайняти, а потім розділити або навіть знімати квартиру після розлучення. Я не розумію, як це можливо, якщо, в 45, Ігор все ще живе з матір'ю. Причиною є дрібниця: не достатньо зарплати для оренди приватного квартири.

Тексти пісень, а це означає: Він хороший людина, хоча. Довгий час захочеться сім'ї. Він любить ремонт старого радянського обладнання. Він знає на серці, де, і на якому заводі було виготовлено радіо, телевізор або деякі ретро холодильники. Я ніколи не бачив, як Ігор у моєму житті. Але я досить втомився від своїх страхів.



Як ви можете побачити, ми познайомимося з моїм місцем, але іноді ми відвідуємо його. Я знаю свою матір дуже добре, ми навіть друзі. Але немає питання про переміщення Ігоря до мене. Я не буду щасливим. По-перше, зарплата. Зберігати чоловіка в моєму віці - це хідтон. По-друге, його постійний страх і безпека. Немає потужності.



Я не маю відповіді на те, як такий чудовий, розумний, засмічений людина може бути так застрахований. В першу чергу людина. Довгий час. І я з ним. Але це до його першої реакції, як, "О, мій голова болить, незалежно від того, як це перший дзвіночок," або "Ви знаєте, промені собаки завжди ходять біля мого будинку - можливо, розмаїти мене гроші, я буду таксі, я не хочу ходити додому вночі."

Чи можете ви допомогти мені зрозуміти, що це може бути?

По-перше, слід розуміти, що щоденне «ковардійське» в цьому випадку не можна порівняти з реальними ковардійцями. Це, можливо, у разі реальної небезпеки Ігор може виступати дуже сміливою людиною. Пожежний, бульйони, інші реальні загрози. Тим не менш, що лист говорить, що він хороший чоловік.

Але, звичайно, ми бачимо маленьку чоловічу немовляту. Незрілий. Щоб дізнатися корінь цієї проблеми допоможе психологи або, можливо, навіть психіатристи. Цікаво почути про дітей Ігоря та його стосунки з батьком. Яка атмосфера панує на роботі і в цілому, хто працює, якщо гроші так не вистачає.



Я думаю, що ця інформація, безумовно, не боляче. Дуже неприємна недуга. параноїдний розлад особистостій Симптоми дуже схожі на випадок Ігоря. Так, можливо, його реакція не є співвідношенями або ковардійцями. Це може бути сигналами хвороби.

Крім того, я хотів би уточнити, що Ігор вважає, що ви в відносинах? Якщо ви сказали, що ви друзі з матір'ю, просто звертайте увагу на те, як він подружився з нею. Інші поведінки можуть бути використані там. Як син, він може, навпаки, показати помилкову відвагу і турботу. Це важливий фактор.

р.

Щоб підвести підсумки, я хотів би сказати, що професійний психолог допоможе зрозуміти ситуацію. Як мінімум він здатний запитати правильні питання. Нерозчинні проблеми, але щоб повністю зрозуміти їх, потрібно визначити корінь. Не лежати і йти до фахівців. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное