Після шлюбу необхідно видалити всі друзі, ви не можете запросити всіх в будинок.

Батьки коханої людини дуже складно. Навіть якщо це не зроблено на фізичному рівні, біль іноді не менше. І хоча є досить історії про неприпустимість чоловіка, будь-яка дружина вважає, що це буде обходити її стороною. Valentina був дуже боляче і гіркий, коли вона виявила, що її чоловік обдурив другом.

р.

А трохи більше місяця тому Галина назвав Valentina і попросила приховати її. Поміщик терміново хоче вакантувати квартиру, і вона не має достатньо грошей, щоб орендувати новий будинок. Що я можу зробити, Valentina прийнята її. Не знаю, що вона була дуже щаслива з постійним гістьом, але і другом у невимушенні не хочеться залишити.

На додаток до своєї квартири жив Анатолій, чоловік Валентини. Вони не мали дітей, і вони були щасливі про це. Все, що вирушили на роботу і намагалися зробити щось корисною навколо будинку.

р.

Це були тижні. Галина не викликає суттєвих незручностей. Вона забезпечила себе харчовими продуктами і тільки пилила один одного ввечері. Але Валентини почали помітити зміну поведінки Анатолія. Він став більш дратівливим і неспокійним. Коли Валентини запросив його допомоги навколо будинку, він відмовився або сказав, що вона могла впоратися з ним. Що дійсно дивно Валентина. Анотація не була такою.



Одна ніч valentine woke вгору з природної потреби. Коли вона вийшла з ліжка, вона прийшла до дверей і раптом чула голос. Прослуховувала вона Галина і Анатолія на кухні. Валентина заморозка.

- Ви знаєте, що ви під нею п'яти, право? Валентини почули Анатолію зіткнутися. Коли я був самотньою, я шукав дитину і будинок. А Валя кладе все на тебе.



Валентина відкрив двері і виглядав на передпокої. Уже звідси можна побачити, як закрита Галина до Анатолія.

до Вона є найбільш важливою тут і не дає вам будь-якого заповіту, Галина продовжується. - Я не розумію, що на всіх. Ось як ви лікуєте чоловіка, як це. О, ось проблема. Зламати колготки.

Вона wagged її стегна перед Анатолієм, показує отвір в її нозі.

до Це океї. Ось, купуйте нові.

Анатоли приймали коротку замітку з кишені і кладуть її перед Галею. Я думаю, що це було 1,000 рублів.

- Толик, спасибі вам дуже багато. Ти мій справжній спас.

Галина досягла для нього і вони захопили. І слухаючись характерною тишу, вони теж поцілунали.



Відправлення дружнього Валентина повертається в ліжко, але ніколи не впав. Вранці прокинулася Галина з дверима, а Анатолія заборонилася спати поруч з нею. Перед тим як залишити, Галина сказала багато хороших речей в обличчі свого друга. І навіть той факт, що Валентина знайшов їх, вона не була.

Анато мовчав. Не знаючи, що говорити. Починався знову заповнювати помічниками, але Валентини не знали, як поводитися. Бо чоловік зрадився на другу. І хоча б найважливіший випадок не прийшов, Галина вже зіпсувала стосунки Анатолія з дружиною. Вона дав йому альтернативу, що він був щасливий прийняти. Що це таке?



Увечері Валентини розповіли Анатолію, що якщо він не був задоволений чимось в ній, нехай йому залишити. Не тримайте його. Але вона не зможе лікувати його як раніше. Валентина серйозно розглядає розлучення.

Чоловік зрадився з дівчиною - Ви думаєте, розлучення є правильним результатом для цього шлюбу? Чому valentina реагувати так різко поцілунок її чоловіка і подруга? Чи можу я допомогти моїм друзям у складній ситуації або вони не вірні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное