Я збираюся одружитися, але я використовую для того, щоб бути самотніми і я не знаю, як вижити з чоловіком в одній квартирі.

В інтернеті прибули смішний пост. Дівчинка в її грудях, здається, падають в любов і розглядається одружитися. Але тут вона має когнітивний диссонанс. Справа в тому, що вона не використовується для суспільства і воліє особисто розпоряджатися живим простором, довіреним її. О, мед, це впишеться в вашу тонку систему? людина вашого життя?



З одного боку, нічого не дивно. Неперевершений час. Комунікація – це все в Інтернеті, зустрічі мінімальні та на відстані. Крупність з майже закритими очима. Або, навпаки, на камері (ви ще можете заробити гроші). Так молода леді, яка звикла бути самотньою для більшості її життя, зрозуміло. Редакційна місія "Сайт" Ще один. Розкажіть дівчину, яка очікує від справжнього чоловіка. Сьогодні в сенсі життя, а не у вигляді аватара на сайті знайомств.

Людина вашого життя Вона пише це. Вони кажуть, що з 17 років тільки одне життя. До цього з батьками, але вона мала кімната І вийшов з неї тільки до вітру і їсти. І тепер, по суті, вона зустрічалася в оловці чоловіка, який любить. Не знаю, як жити в одній квартирі з ним.



Як вона буде спати з ним в одному ліжку, як вона буде прогулятися зачіскою, не зробивши макіяж, в бум'яти натяжний светр і нижню білизну. Чи можу я піти про мій бізнес в номері, де є хтось інший? Як висить Разом з обмеженим простором? Вранку, він був тут, щоб спати ввечері, він ще там.

І що це, зараз ви повинні зробити кожен день, щоб виглядати красиво, носити відповідний одяг, варити його їжі і все, що? Що зараз? Не можна пустити вітер, і все інше неможливе. Безсумнівно. Ми всі люди.й Цей хлопець гона тут. Ні, вони кажуть, я абсолютно не розумію це. Вона буквально пише і чудеса, що робити.

Габаритний зображення

Що я можу сказати? Відносини і любов приймають один одному без будь-яких проблем, навіть якщо хтось подає вітер. Це ПриродніНе втечу з неї і просто потрібно розуміти і приймати його. У свою чергу, «протирати» не тільки цю леді, але і чоловіка.

Справа в тому, що вона може стрибати з оловика точно таким же характером, тому що як завжди приваблюється до душі. Тому, є шанс, що людина вашого життя буде так само, як ви. Ви сидите в різних кімнатах, спокійно «вимити вітри» самостійно, і при необхідності виходите на кухню і там, значить, ви повинні піти. чайй

р.

Так ваше життя, ЛатинкиНе можна навіть змінити. І якщо активне викривлене мачо потрапляє до колін, я раджу отримати цей досвід в повній мірі можливо. Цей спосіб ви можете знайти відповіді на багато ваших питань. Ви побачите, якщо він засвоюється вашими природними процесами (можете уявити, чи це музика для душі?) і якщо це комфортне спальне місце в гарячому отворі.

Не боїться, що це буде «навчитися». Активні чоловіки мають багато інтересів: футбол, друзі, партії, інші дівчата. Варто спробувати будь-яку сторону. Якщо ви не любите це, ви будете продовжувати жити гордо. Якщо вам подобається, ви будете боротися з іншими бункерами, щоб тільки ви отримаєте його. Ви не знаєте, скільки буде змінено. понять як боротися.



Серйозно, людина однакова. ЖивийЯк ви Можливо, він турбує кілька інших речей, але іноді він може бути на найбільш критичному моменті. В іншому випадку, якщо мова йде про стискання, варто подивитися на консультацію з психологом. Чоловіки можуть добре здаватися, як кози, але серед них обов'язково поставляються по сане зразках. Небесно.

Будь ласка, напишіть в коментарях, які ви думаєте про це, і ви боїтеся, щоб отримати близькій людині. Ви пам'ятаєте момент, коли ви починали жити разом і хто був першим, щоб ударити вітер? Поділіться цими проблемами. Що вам подобається, що ні? Дівчина чекає, нехай весь світ допомогти їй!

718239

Людина вашого життя У старих фотографіях виглядає більш красиво і нешкідливий. А коли ви живете з ним в однокімнатній квартирі, то іноді хочеться цвяхнути. Читати нашу статтю про те, що психолог може консультувати однох жінок і чи слухати його. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное