Молитва за захист Богородиці 14 жовтня для захисту сім'ї від недуг і неприємностей

14 жовтня відбудеться захист Богородиці в 2021 році, як завжди, відбудеться 14 жовтня. У цей день всі православні християни обробляються Молитва Пресвятої Богородицій Ви можете попросити матері за захист Божої Матері і допомогти, здоров'я, гармонію і любов в домашніх умовах і сім'ї. Вважаю, що саме один рік (докладаючи наступну покрову) Мати Божої буде тримати і захищати всіх, хто просить його.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, які молитви варто читати. Покров Пресвятої БогородиціОдружитися і захистити будинок від спокою. З усім серцем я побажаю тебе благодать Богу!

Кришка Богородиці в 2021

Молитва за успішний шлюб у захисті дівчат, маринуванняПриїхати до церкви перед початком святкового сервісу, покласти свічку до Пресвятої Богородиці і попросити її за оперативний шлюб і щасливе сімейне життя. До ікони Богородиці з свічкою.



Таємна незаймана Марія, отримала цю молитву від мене, вашого незадовільного слуги, і підняти її до престолу Божого Сина, що він може бути дивним для наших запитань. Я приходжу до вас, як наш співхідник: почуйте нам молитися, покрийте нас з вілом, і попросіть Бога, Син за всі наші благословення: дружини любові, згоди, діти неслухняності, відхилені терпінням, згуртованість, всі нас дух причини і п'ятдесяти, дух веселості і безладності, дух чистоти і правди.

Моєю святої Матері Божої Матері слухайте молитву з глибин мого покоївного серця: Подаруйте мені чесну і славну дружину, щоб у любові з ним і в гармонії ми славляться Ви і милосердя: Отець і Син і Святий Дух, тепер і назавжди. Амен.



Молитва за захист - це коротка, але важлива молитва.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Молитва ікони Покрови До цієї ікони варто сказати молитви з проханням про захист і допомогу в будь-якій невідповідності. Ви також можете попросити Діви, щоб взяти свій будинок і сімейне серце під кришкою.

«Мій прекрійна королева, мій Найсвятіший Надія, друг до бідних і дивних перешкод, ті, хто перебуває в дискусію і ембітіровані телятиною, вести мій напад, вести мій напад: від скрізь я володів спокусою, але ведмедя. й



Я хочу допомогти мені, тому що я слабкий, годувати мене, як дивний, навчити мене, як фольга, загоює і врятувати мене, як безперечно. Не допоможи, не допоможи, не завадить тебе, О Мати всіх тих, хто настирає і тягував! Побачити мене, грішник, і в гіркоті речей, і захопити мене з Thy найбільш святої омфоріонії, що я можу бути доставлений з зла, які пішли, і я буду похвалити Ти ім'я. Амен.

732622

Я також раджу познайомитися з основними традиціями в день Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято вважається одним з 12 головних православних подій року!





Особисто я збираюся кепікі 2021 рік з посміханням і теплою радістю в серці. Вранці я піду до церкви, молитися, а потім в домашніх умовах я відсвяткувати це свято з дорогими і близькими людьми.

З прийдешнім святом Покрови Пресвятої Богородиці, шановні читачі. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное