Що не робити на бенкеті охорони Богородиці 14 жовтня

У 2021 році віруючі по всьому світу відзначають захист Пресвятої Богородиці 14 жовтня. Це велике церковне свято приурочена до появи Матері Божої молитви в церкві Влачера в Константинопле. Це сталося в 910. Молитва Господнього приймала від голови і розтягувала її над людьми, що свідчить про те, що це було секретом. готовий захистити їхй У народі цього свята отримала ім'я - "Свеце".

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як краще відсвяткувати свято.Захист Пресвятої Богородиці в доброті. Вважаю, що молитви піднялися на Покрові, не зайшли!

290871

Для того щоб не принести неприємності до будинку і родичів, відтримуючись від таких речей, як прибирання, миття, прасування. Не прошиваємо і в'яжемо. Бажано не варити нічого до пізньої вечері, але це на свій розсуд.

Найголовніше, варто дотримуватися і уникати негативності: кварелі, чуйність, резистентність, гордість, arrogance. Не сердитися навіть у душі. Намагайтеся не перестаратися цей яскравий відпочинок з небезпекою і заздрістю.



За народною традицією співвласники не можуть бути відхилені Покровом. Звертаємо увагу, що якщо незрівняна дівчина вирішує це зробити, вона не знайде чоловіка на найближчі три роки. Справжні віруючі заборонені уявити і вгадати.

Неможливе взяти і оплатити гроші на Покрові: за популярними переконаннями, це може, швидше за все, псувати відносини між людьми, які вирішили запозичення на великому святі.



Вони кажуть, що молитви в цей день мають особливу владу, тому краще почати святкування цього свята з молитвою до Матері Божої Матері. Потрібні молитися і від серця. Якщо це зроблено, протягом усього року Божа Матір захищає людину, так як прикривши його кришкою.

Краще піти в храм. ранок-сервісй У святковій службі обов'язково поставте свічку на іконку, але можна також в домашніх умовах. Молоді жінки традиційно променя перед іконою Ранокй З Покрова вважається покоївним святом і великим покровом весілля. У Росії перед Покровом розпочали сезон весілля та вечірок – збори молодих людей. Згідно з легендою, на день цього свята (Жовтень 14), перший сніг впав і популярний ромби у порівнянні з сніговим покривом з білим вежем.



У молитви Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Добре, дівчата, які сниться одружитися, попросіть гідну кімнату. Люди кажуть, що дівчина, яка хоче маррі успішно, на Покрові потрібно достати до кожного, обов'язково освітити свічку і промити до Незакінченного весілля і гідного вечору.

Також є православне суспендія з маррі, що допомагає швидше заміжня. Якщо хлопець або людина не поспішає запропонувати, варто сказати: «Холя Матері Божої Матері, покрийте землю сноубордом, і мене з дружиною». Так буде. Амен! Читати його 3 рази на бенкеті Покрови, під час церковного служіння.



Традиційно вони випікають млинці і млинці. Люди вірять, що запах випічки в домашніх умовах в цей день застосує будинок. І незмариновані дівчата випікають млинці, щоб привернути до себе. Млинці слід розірвати на 2 частини: одна половина дівчини повинна їсти себе, а інша - дарувати птахів. Вважалося, що вони взяли б її коханим. Але це просто популярні переконання.

Габаритний зображення

Я також запропоную вам дізнатися, які молитви ви обов'язково повинні прочитати на Покрові Пресвятої Богородиці, щоб успішно зрадити і захистити ваш будинок від спокою. З усім серцем я побажаю тебе благодать Богу!





Свята Божа Матір в 2021 році буде Святкуванняй Спочатку ми йдемо до храму на ранкову святкову службу. А потім ми зберемо з родиною і друзями на святковому столі.

З усім серцем я побажаю тебе благодать Богу! Обов'язково проведіть день Покрови, зберігаючи мир розуму. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное