Де ідея прийшла від того, що мудрі люди, як правило, вибирають суто, замість спілкування з сім'єю та друзями

Що таке користь для спілкування з родичами у віці? Чому краще орієнтуватися на власні думки, ніж слухати інших людей? Це питання, які ми відповімо в цій статті. Точно, відповідь не нам, але героїня історії сучасності Марія Миколаївна з Херсона.

Якщо ви погоджуєтесь з нашим інформаційним повідомленням, що конфіденційність є кращим, ніж компанія, яка не має права. Не соромтесь думати про це в коментарях! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Я 63 тепер і я не хочу поговорити з сім'єю. Після мого 60-го дня народження я зрозумів, як швидко. Я просто не маю права витрачати його на порожній чаттер.

Р

Я використовую, щоб побачити своїх друзів, кожен вихідний вік і зателефонувати мої молодші сестри принаймні тричі на тиждень. Коли я був молодий, я ніколи не витратив на день самостійно. Тепер все кардинально змінено...



Я насолоджуюся тим, хто з моїх думок. Звісно, я не можу стати повторною і підтримувати деякі зв'язки з близькими людьми. Але в той же час я намагаюся не нав'язувати себе і відпустити себе від тих, хто не поважав мого особистого простору.



Один великий російський класичний, Фодор Михайлович Достоєвський, один раз зауважив, що мудрий чоловік з віком між супутниками та самотністю, як правило, вибирає останні, а не раніше. Після того, як спілкування є своєрідною делікацією, яка повинна бути помірною. І я повинен сказати, що я повністю погоджуюсь з цим.



Я тепер розумію, що самотність для людей похилого віку не покарання, але цінний подарунок. Я використовую, щоб пропустити кожен раз, я був окремо. І тепер, завдяки солю, я можу спокійно відобразити на моєму житті і дізнатися, щоб насолоджуватися кожен момент.



Багато психологів радять поговорити з сім'єю частіше про ваші проблеми. Але нібито говорити корисно, щоб не накопичувати негативні емоції. Я вірю, що це набагато корисніше для аналізу думок, ніж голосувати їх.

Габаритний зображення

Які ваші думки про це? Ми будемо раді слухати про ваші думки про цю тему від коментарів! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное