Який торт запікати і їсти для зменшення обсягу

«Як варити брюссельські сходи?» Я попросив другу, який працював шефом ресторану в столиці протягом багатьох років. «Ви можете відварити його і тушити її в кремі, або засолити її корейською морквою або запікати її в пергаменті, а потім посипати її тертим пармезаном. Все смачно!

Але краще, щоб додати цю маленьку капусту до торта. У мене є один великий рецепт, який підходить навіть тим, хто хоче зменшити обсяг. Зробіть ручку і бляшку! вона сказала.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона розповість, як приготувати соковиту і ароматну PP Пиріг Golden Autumnй Можна використовувати жито борошно.



Як приготувати брюссельські паростки Інгредієнти для тесту
  • 150г борошна
  • 2 ст.л. сметани
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. оливкової олії


Наповнення інгредієнтів
  • 200г Брюссельський маршрут
  • 1 куряче філе
  • 2 ст.л. сметани
  • 30г сир
  • 100 мл молока
  • 2 яйця
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. У мисці змішайте борошно з сіллю. Додати сметану і яйця. Залийте рослинне масло. Проведіть все для однорідності.



  2. Змішайте м'яке і знежирене тісто. Зберіть тісто в помаху, загорніть її в харчову плівку і поставте в холодильник на 30 хвилин.



  3. Курячий філе саран відварений в злегка солоній воді, охолоджують, а потім нарізають на шматочки. У глибокій мисці змішайте яйця, молоко, сир і сметану. Продам його і за смаком. р.



  4. Вийняти тісто з холодильника і розкачати його в не дуже тонкому шарі на зпиленому борошняному столі. Форма для випічки (близько 20 см в діаметрі) змащується оливковою олією. Викласти тісто у вигляді, сформувати боки.



  5. Покладіть брюссельські паростки і курячі філе на тісто. Залийте торт заливкою. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 духовки протягом 35-40 хвилин до готовності.



  6. Це, капуста І курка готова. Бон придаток!





Також я пропоную ознайомитися з інструкцією для приготування брюссельських паростків з сирними пластинами і тріщинами. Неможливим є розбити!



Тепер ви знаєте, як шемале Вдома, щоб мати велику вечерю і не завдати шкоди фігурі. Цей торт буквально каже: "Зробіть мене!" Продукція чудово поєднується з собою.

Будь-які інгредієнти можна використовувати для наповнення. Наприклад, дуже смачний з грибами і помідорами. У той час як Брюссельський сезон маршруту, спробуйте зробити це кіче. Я дуже рекомендую цю гру!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное