Сусіди висаджують теплицю з огірками і помідорами на нашому сайті, вирішили взяти помста на них

Як приємно, щоб мати власний будинок поза містом! За кілька годин в машині і ви вже в салоні в природі. Це те ж саме задоволення Віталієм, коли він прийшов на свій сайт у вихідні дні. Тим не менш, дуже скоро він мав дізнатися, що таке неспроможність сусідів.

р.

Вечори за межами міста Віталія завжди вірили, що він був щасливим з сусідами. Все було тихим і тихим, і що вчинив його. Віталій сам використовував свою землю виключно для відпочинку. Щоб приїхати на вільний день, зробіть м'ясо на рисі і пити чай на природі.

На відміну від інших мешканців села Віталія нічого не висаджувала на своїй землі. Він не мав часу, ні бажання. З одного з моїх сусідів він був. Марія Івановна висаджувала всі її землі з квітами, овочами та ягодами. І незважаючи на повну зайнятість своєї території, вона регулярно дивиться на сайті Віталія.



- Чому ви не заводуєте нічого? вона запитала.

Віталі відповіли як це. Поки не було паркану між їх секціями, а Віталія змушена відірвати дискомфорт від уваги її сусіда.

Одного разу, коли він підійшов до своєї ділянки, він знайшов Марію Івановну ходьку на своїй землі.

- Чи буває щось, Марія Іванівна? Він запитав, як він вийшов з автомобіля.



- Ніщо. Я бачу, що ви не повинні нічого висаджувати тут. Так багато місця і я ніде висаджувати лука. Ви не розуміли, що я висадив ліжко, б ви?

У першу Віталія не знаю, що сказати. Він не захищав сам зовнішній вигляд Марія Іванівна на його території без його знань. Є інші питання. Він не був готовий до цього і, не знаючи чому, відповів:

- Сад дрібний.

Тоді він прийшов до висновку, що він просто не хоче йти в конфлікт. І виявилося, щоб бути смертельною помилкою.



У той час як на канікули, що день, вона провів весь час в саду. Віталія не могла розслабитися, і весь день відпочинку був відведений. Тепер було очевидно, що Марія Іванівна буде щоденним гостем на сайті. Що робити? Я сказав вам:

Незабаром Віталій почав свій відпочинок. Він провів два чудові тижні на морі і навіть забули думати про те, що цибулинне ліжко. Коли він повернувся і прибув на свій сайт на перших вихідних, не обмежився сюрпризом.



На додаток до цибулі було вже теплиця на своєму сайті і ще кілька клумб з помідорами і огірками. Він був очевидним, що був за ним. І Віталія не мала намір перенести його. Звісно, він знав, що там були всілякі люди. Але такі непристойні сусіди занадто багато.

У той же день він назвав другу і просить допомогти з однією покупкою. Молодим чоловікам поїхав в будівельний магазин і до кінця дня на ділянці був відгороджений.

- Чому ви поставили паркан? попросила Марія Іванова. - Як я можу отримати на сівалка зараз? Чи ти гонна дивитися її самостійно?



Для Віталія це була остання солома. На заході він просто збирав теплицю і прокинув його над парканом на ділянку Марії Івановни. У сусіді не сказали йому.

Неспроможні сусіди – Чи Віталія робимо право з Марія Івановною? Чи варто відмовитися від конфлікту? Як ви обробляєте ситуацію, де у вас є непристойні сусіди?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное