Я не хочу пробачити мій 17-річному сину ще одну руїну і невимушено.

«Моїй дитині їдуть до мене на кожну можливість. Мій син 17 років і ми живемо разом. Вова навчається в університеті на платному факультеті, і дуже погано навчається. Я хвилював, що він буде продаватися, говорить Лариса. Але жінка більш стурбована поведінкою сина в домашніх умовах. Кожного дня малюка знімає і кричить на мамі. Чи можна займатися неприпустимою поведінкою? І чому ж підлітки охочіться до батьків?

3250Р. 3700Р.

«Чому 17 років він вирощується людиною». Після того, як мій розлучення, мій син залишився з мене. Я зустрівся з ним як рівно, намагаючись вести переговори все мирно. Але кожен раз Я зроблю пам'ятку до нього, він поринув мене. Він говорить речі, які роблять вуха вуха перетворюються в трубку. Я так з реальністю в цей момент я забув тему нашого аргументу.

Мій син говорить я занадто ніжний. І коли я запитаю його, щоб спілкуватися з мною в людському шляху, він каже, що я ціную себе занадто багато. Діти дуже розумні. Я не можу погрожувати нічого. На тижні тому я сказав йому, що я більше не даю йому кишеню гроші і варити за нього, тому Вова сказав, що він скаржаться на ювенілову міліцію. Потім він виправив, «Ком на, впакуйте сумки і отримайте тут. й



З дитинства я дав йому стільки часу, як я можу. Прочитавши книги разом, я взяв його на різні розділи, намагатися одягати його гідно. Коли він має будь-які труднощі, я завжди щасливий допомогти, я розмовляю з ним хворим, я ніколи не підняв голос. Але зараз спілкування з мною не цікава. Він пропускає всі мої запити і коментарі, сидить на своєму телефоні, потім на комп'ютері, і так на невизначений термін.

р.

Я не знаю, що робити або як зробити цей підліток своїм почуттям. Нещодавно втратив свої кишеню гроші на картки знову і вимагав, що я даю йому більше кишенькових грошей. Мій бюджет також не обмежений, я оплачую викладачів, одяг, харчування, житло, його університет. Без подяка всім.

, 470

Дуже важко тримати баланс у виховання дітей. Як зробити життя дитини краще, ніж це було, і не зіпсувати дитину? Старе покоління зазнало багатьох труднощів. І тепер багато мами і даїв на користь дітей з матеріальними речами замість створення дружби з дітьми.

Очевидно, що Лариса з дня народження сина подбала про нього кожен другий. Вова не використовується для прийняття відповідальності за свої дії, він перетворився на вимогу підлітка, яким всі кидки. Дитина, яка вже 17 років, не збирається міняти, швидше за все, він не поспішає шукати свій будинок або роботу. Тому що мій мама дає мені кишеню гроші, незважаючи на те, що вона груба.



Агресивна поведінка серед підлітків не є некомерційною, але не нормою. Так, у підлітковому віці діти активно починають показувати емоції. Поведінка, агресія і невпевненість є ознаками поділу підлітка від батьків. Що таке, як підліток заявляє себе, і починається протистояння батьків і дітей. Важливо подарувати підліткам можливість висловити емоції в домашніх умовах.



Справа в тому, що дитина сердитися, говорить грубо або шаути, значить, що відбувається в психології так званий поділ. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Це гірше, якщо підліток заспокоївся. Коли підліток занадто агресивно реагує на аргумент, батьки повинні закінчити цей процес становлення людини. Але не варто шукати пальці в іржі.

р.

Неприпустимо слухати образи. Нехай дитина знає, що він не може бути, як це з батьками. Аудит повинен бути зупинений. У той же час, ви не можете підняти голос, тому батьківські прибори для провокації та втрати влади. Навіть якщо підліток вільно висловлює свої емоції в домашніх умовах, він не має права на образ своїх батьків. Повага для літніх людей повинна бути доведена з діаперів. Іноді необхідно звернутися до лікаря, і це найкраще рішення. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное