Як повернути інтерес до життя, якщо ви не хочете нічого

Знайте, що людина дійсно хоче в житті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Наше щастя залежить від нас. Знання психології та її внутрішнього світу Більше ніж ви думаєте. Стоп походи навколо і шукає явних чудес. Давайте спробуємо підійти щастя від психологічної точки зору.

Який чоловік хоче в житті може зайняти довгий час, щоб викорінити Симптоми неправильного ставлення до себе і життяАле до тих пір, поки ви прийметете внутрішнє світ мудро, нічого не прийде. Симптоми можуть бути депресія, втрата інтересу до того, що ви завжди любили, часте смуток, прокрастинація і ліньй Я, останні два речі не приходять з вашої слабкої волі або що-небудь, як це. Довірте мене, якщо ви прокрасите весь час, не блювоте себе. У вас є кілька важливих речей, які я буду говорити про пізніше, і ви не помітите, як ви зупинитеся lazy.



Наше життя має бути різноманітним. Ми розвивалися і розвивалися розумом, що утворилися. 4 найважливіших сферякі необхідно заповнювати приблизно таким же чином. Будь-яке імбалансування в обох сторонах, що дорівнює депресії і внутрішньої кризи.

Які ці сфери? Уявіть діаграму розділену на 4 рівних частин: робота/освіта, відносини, особистісне зростання/здоровлення та дозвілля. Поведи мене, якщо ви відчуваєте самотність всередині, і ви не можете насолоджуватися речами, у вас є значне імбалансування. Ви можете відчути, що вам не потрібна частина вашого життя. Але твоїй психіці його потребує. Еволюція.

Р

Для того, щоб правильно заповнювати ці ділянки, потрібно зрозуміти саме те, що призначено. Наприклад, коли ви читаєте слово «реляційне право», ви обов’язково думали про романтичні знайомства, шлюб і подібність. Однак ця сфера не обов'язково повинна бути заповнена цим видом відносин. Їх можна замінити теплою подругою.

Ключова точка якісний і насичений зв'язок неробочий план. Багато людей не хочуть бути в романтичних відносинах, і це нормально. Це не означає, що вони повинні бути постійно пригніченими і сумними. Саме такі люди повинні заповнити сферу відносин з друзями, батьками та знайомими.



Хтось буває, що з точки зору роботи і відносин, все добре, але абсолютно відсутні. духовність і фізична активністьй Вони не тільки необхідні для здорового організму. Іноді людина не в природі, не читає, повністю ігноруючи потреби мозку.



Більше. УкраїнськийЗабути про соціалізацію та відпочинок. У цей день ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але з якоїсь причини такі люди відчувають непоганий і порожній. Тепер ви розумієте, чому це відбувається.

Спробуйте побачити терапевта, якщо ви відчуваєте депресований і порожній протягом тривалого часу. Якщо для нього немає ресурсів, то скористайтеся схемою, описаною вище. Намагайтеся знайти місця, де у вас є значні зазори і заповнювати їх. Поставте свій час. Концепція «право» і «неправо»й



До речі, пердят Це не наслідки слабкості. Ці «други» з’являються, коли вам не подобається. Наприклад, ви працюєте в роботі, що не дуже добре. Це може бути лідерська позиція, де ви не бачите фізичних результатів вашої роботи. Це призводить до розчарування і Почуття без використанняй Якщо ви не можете змінити свою роботу або позицію, є шемалей



Спробуйте знайти деякі хобі. Бажано, що ви можете Переглянути результатий Добре підійде малюнок, моделювання та інші хобі, які асоціюються з Створення чогось своїми рукамий Ви можете подумати, що така невелика річ не допоможе і тільки вжити час, але це не так. З часом ви побачите, що ваш вільний час став меншим, але з ним рівень депресії і сумності знизився.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное