Я не захараю землю, я не відкинути речі, які ще можуть служити.

Збереження старих речей в домашніх умовах для нашої психіки OK. Пристосувати предмети в шафі або на балконі, тому що якщо вам потрібно щось, то також не можна. Сьогодні, люди, що входять до складу речей, багато іншого. Вирощуємо культуру споживання, ми все частіше змінюємо смартфони на нові моделі, кидаючи одяг, який ще можна носити в сміття.

Люди, які знаходились протягом десятиліть. Це різний час. Ми прагнемо зберегти час, щоб відповідати модним тенденціям, мати найновішу модель смартфона. Чому? Вкажіть, що ми любимо всіх інших? Невідповідні споживачі, які сплітають на своїй планеті. Ми незадоволені, задовольняючи нашу життєздатну та явну потребу у нових речах за допомогою вичерпних ресурсів. Де ми будемо в 10 років?



Ми завжди маємо старі речі в домашніх умовах, щоб відкинути. Парадоксально, люди легко відкидають речі, тому що вони не хочуть захаращувати будинок, і легко купити щось нове наступного дня, захаращуючи як будинок, так і землю з сміттям. Уже по всьому світу екологи хвилюються про перенапругу Землі, ресурси, глобальне потепління, яке ми провокували. Кожен з нас

Нарешті, деякі намагаються сортувати сміття і не купувати непотрібні речі, зберігаючи ресурси, людська праця і їх тверді гроші. А ще ті, хто вважає, що це фольш думати перед тим, як купити щось, або відмовитися від великої кількості речей, продуктів харчування та обладнання, більшість. Люди, які передують гарному одязі і працюють протягом багатьох років, не залишаючись байдужими до автомобілів своїх снів. Ми думаємо про важливі речі.



Одяг Фінансова ситуація змушує людей піти на другий руки і зливи, а не доглядати за навколишнім середовищем. Але в таких місцях можна знайти абсолютно нові якісні речі. Багато модних корпорацій роблять занадто багато одягу і вони виходять з моди занадто швидко. Хто хоче носити щось, що не відповідає модному світу?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Замість цього варто переплатити трохи і купити футболку або джинси, які тривають рік або два довше. Але те, що речі, взуття, аксесуари нудні. А потім занурюємо знову без пам'яті у світ покупок.



Модний напрямок у виборі одягу був шафа-купе. Стилісти називають таким розчином для всіх, хто хоче зберегти час і не перевантажувати їх крупним планом з горою одягу. Так завжди буде щось носити, тому що речі добре поєднуються в шафі-купе. І час для комісій знизиться багато разів, тому що вам не потрібно подрібнити пучок неперевершених сорочок і суконь.



8 років тому я ходив по телефону з штовхачем і не бачив точки у смартфоні. Телефон добре працював, немає скарг. Я був оточений людьми, які змінили телефони раз на рік. Згодом мій хлопець зробив дорогий подарунок, дав мені перший смартфон. Приймали до нової техніки непросто, і я не розумію, що крутість цієї іграшки.

Я змінив пару смартфонів кожні два-три роки. Один впав і збиток, що робить його дешевшим, щоб купити новий телефон, ніж виправити старий екран. Наступне, звичайно, нова модель, почала гняти. Я запитав мого хлопця, чому це сталося. І він дуже спокійно відповідав, що вони, смартфони, навмисно зроблені недовговими, щоб ми купували нові моделі. А потім я пам'ятаю з печаткою мій металевий Nokia, який знизився з різних висоти і не збиток, не гнав, працював чесно і належним чином до його замінили смартфоном.



Учасниця шахти, яка мала iPhone 5 в той час сказав, що коли 6-й вийшов, у нього буде 6-а модель. Це не те, що старий телефон перервуться. Він не буде останню модель. Ми завжди намагаємося піднятися над кимось, щоб показати себе від кращих, від найбільш привабливих сторін. І об'єкт висолювання не знання, не освіти і не піклується про інших, але звичайна цацький.

Не існує точки придбання нової пральної машини на кредит, якщо ви можете заощадити гроші і купити використовуваний додаток, який буде служити його власнику протягом тривалого часу. Якщо будинок має побутову техніку в хорошому стані, більшість з нас хочуть продати їх, щоб дати їм так, щоб вони не зникли. І ми купуємо новий, красивий, щось, що в парі років знову буде перетягнутий, подряпиний і неотримний.



Тепер хороша якість меблів коштує багато грошей. Пам'ятайте про стіл-тубус, який, можливо, десь в країні флаути. За 20 років перебування у місті. Меблі для виробництва всіх виробників. І це було так до теперішнього часу. Ви ще можете знайти старі речі в домашніх умовах з цього часу. Тепер доступний сегмент - це меблі з ДСП, яка збирається тільки один раз.

Кілька років тому я проживав в оренду квартиру, і там практично немає меблів. Я мав купити недорогі шафи, щоб я міг поставити речі десь. Коли я переїхала з цієї квартири, я повинен залишити найближче, тому що це неможливе, щоб переобирати його. Фітинги флімси розбиваються з шматком дверей. Дад взяв один з своїх шухлядів, щоб шухляд був дихаючи на невинності прямо зараз. Стіна відпадає, сам шухляд. Він новий.

р.

Деякі кидають розкішні меблі з твердого дерева так само, тому що стіл або постіль не вписувалися в інтер'єр. І вони відкидають, тому що вони можуть придбати дорогі меблі, які підійдуть, і якщо ні, вони теж відкинуть і купують нову. Це буде набагато цінніше перефарбувати, відновлювати старі меблі, подарувати йому комусь.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Меблеві, одяг, деякі побутові прилади можуть жити в новому житті і як і раніше бути об'єктом в будинку, який зберігає спогади про минуле. Не завжди хвилюватися як ретро. Чи не це? Якщо ви купуєте нові речі легко, або ви хочете використовувати старі для останнього?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное