З якими продуктами не можна їсти буряк

Я повинен визнати, що я не думаю про це до. Як зробити бурякй Я просто приготував овоч, щоб зробити салат. Але один день в будинку друзів я спробував дуже незвичайне блюдо. Запечені яблука в тандемі з зеленню і горіхами розкривають смак буряків новим способом. З тих пір я часто експериментував з новими поєднаннями. Я також дізнався, що не варити буряк з. Я хочу розповісти про все сьогодні.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Крім того, його можна їсти як в приготованій і сирій формі. А буряки не тільки варені, але і смажені, мариновані і оброблені сушкою.



Поєднання продуктів дозволяє повністю розкрити свій смак. А буряк в цьому випадку не виняток. Цей овоч відмінно поєднується з горіхами і сухофруктами. Наприклад, намагатися додати волоські горіхи і чорносливи до бурякового салату. В результаті вас здивує. Беети також танцюють в тандемі з м'якими сирами: коза або фета. Це ще одне вдале поєднання для ситного салату. До речі, можна доповнювати свіжими зеленню (наприклад, арубу) і свіжими або запеченими яблуками.

Крім того, буряки чудово доповнять м'ясні та рибні страви. Я рекомендую приготування телятини з цим рослином. З буряків найчастіше додають в салати, варто знати, як краще одягати їх. Використовуйте якісну оливкову олію, бальзамічний оцет і якийсь часник. Не дивно, що весь геній простий!

р.

Про поєднання варених буряків та інших овочів, щоб поговорити, я думаю, не варто. Легендарний оселедець під шубою і вініграт є відмінним підтвердженням цього. Ще одна ідея для салату - це поєднання буряків, варених яєць і марел. Тут можна додати ваші улюблені гриби.

Широкий спектр сумісності буряків. Однак не забувайте, що цей овоч не слід змішати одночасно з часником і майонезом. Хоча це улюблений варіант для заправки бурякового салату, він не принесе набагато користь. Якщо ви не можете жити без майонезу, спробуйте приготувати його в домашніх умовах.

р.

Що стосується поєднання буряків і часнику, то все неоднозначно тут. У деяких джерелах напишіть, що це вітамінна бомба, дуже корисний для організму і імунітету. Інші попереджають, що краще не змішувати буряк з часником. Так само навантаження на шлунково-кишковий тракт і серце буде багато разів більше. Яка думка вам художня до тебе?

Теорія є чудовою, але ще краще, коли у вас є можливість практикувати! Сьогодні я пропоную Вам приготувати не найбільш типовий салат з буряком. Перш за все, адже рослина в цій страві буде сирою. Вам просто потрібно пару інгредієнтів: 1 невеликий буряк, 1 авокадо, половина зубчика часнику і ручний горіх.



Підготовка цієї страви дуже проста. Очистити буряк і натріть його на великій тертці. Виконайте те ж саме з авокадо. Змішайте як інгредієнти, так і подрібніть горіхи ножем. Додайте їх в буряк і авокадо, добре перемішайте їх. Потім посоліть за смаком і подаємо до столу! Як бачите, в цьому салаті немає. Я не думаю, що вона потрібна тут. Чому потрібно зайвий жир, якщо у нас є авокадо?



Якщо ви не готували страви з сирими буряками до того, як ви можете сміливо почати з цього салату. Крім того, це ще одна ідея, як можна використовувати авокадо в кулінарії. Я сподіваюсь, що вам подобається! Покажіть мені в коментарях, які товари ви зазвичай об'єднуєте буряки? Це буде чудово, якщо ви поділилися вашим рецептом з нами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное