Мій чоловік сказав мені, що не було грошей, тому мені довелося носити старі черевики.

«Я не можу уявити, що мій чоловік приховує від мене заощадження нашої сім’ї», – скаржав Тетяна. Вона нещодавно знайшла чоловіка. Вона сердитися тому що вона має довгі необхідні гроші. Чи дійсно вона робить коригування до свого сімейного бюджету без її знань? Далі в статті ви дізнаєтеся, що зроблено жирну помилку героїну, і що вона вийшла для сім'ї Тетяни.



У нашій родині бюджет обробляється чоловіком. Він єдиний, хто працює зараз, бо я вдома з дитиною. Це був рік, оскільки мій декрет, але речі не краще. Ми не маємо достатньо грошей, тому ми повинні зберегти гроші.



На жаль, Toley і я боїв багато грошей. Я не хочу ставити тиск на нього, але я просто не знаю, як рухатися далі. Зима і ми не маємо хороших речей восени. Все було зношено. Я розумію, що якщо мій чоловік змінив роботу зараз, ми будемо залишатися з нічого.

Відсутність грошових коштів на тлі психічного стану. Я намагаюся знайти у дитини, але це не працює. Я веселий, що робить свою домашню роботу, щоб відволікатися. Я вирішив почистити в старій сукні, яка довго не торкалася. У нижній полиці була гора старих робітників, деякі речі мого чоловіка.



І ось де я знайшов їх. Гроші Весь конверт касових векселів шокував мене. Звісно, я відразу ж думав, що Толя була економія грошей з зарплати весь цей час. Але я ніколи не уявляв, що мій чоловік приховує вашу родину! Після того, як тільки вчора він запевнив мене, що немає грошей, тому в цьому році я повинен носити старі черевики.

Я хотів би зателефонувати чоловіка і дізнатися все на місці. У мене була буря запалювання. Чому я не Толя каже мені, чому він приховувався стільки грошей від мене? Зима, нове взуття. Я не говорю про себе. Я ще не мав стрижки протягом шести місяців.

р.

Я вирішив щось інше. У той же день, коли мій чоловік прийшов додому з роботи, запитав його, «Толія, може ви запозичувати гроші з другу?» В домашніх умовах можна побачити її. Ми їсти тільки макарони і ковбаси, як ми можемо?

Чоловік сказав, що він розуміє все ідеально, але нам потрібно трохи чекати до Paycheck. Я не можу стояти. Якщо він не хоче говорити про застібку, я ручаю його, як я бачу. На наступний день я забрав всі гроші і пішли покупками. Перш за все я закрив питання дитячих речей. Тоді я пішов в супермаркет і поповнив наші продукти харчування, тому що в домашніх умовах навіть холодильник порожній! А потім пішов до салону і очищав. Красивий!



Тільки коли Толя приїхала додому і побачила, скільки нам довелося, відразу ж побігли до сукні. «Танія, що ви зробили?» Не було грошей! Це гроші замовника на будівельні матеріали. Є кілька тисяч нас. І я не хочу дарувати вам, тому що я думав, що я здивую вас на наш ювілей!



Я, це мій недолік. Але це не сталося, якщо мій чоловік сказав мені все від початку. Тепер ми називаємо всіх, які ми знаємо, шукаючи місце для залучення грошей. Я боїться, що я буду запозичати мікролоан. Я теж думав про роботу. Я вже на батьківщині!

Звичайно, рано чи пізно. Все секрет стає очевиднимй Але слід мати Тетяну, щоб не страждати і витрачати гроші чоловіка? Можливо, родина героїні не буде в безглуздому положенні, якщо жінка попросила чоловіка про все прямо. Уважно, ця ситуація буде служити гарним уроком для жінки для життя. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное