Дівчинка часто побувала місця занурення ангелів, там вона була спокійною, але один день почула голос за спину.

Щаслива дівчина з історії сьогодні переживала багато труднощів. Вона зуміла подолати їх все і залишатися хорошою людиноюй Я хочу поділитися з вами. Якщо все втрачено, ви ще можете знайти промені сонця в житті.

Життєрадісна дівчина Оленка стала справжнім сонцем для всієї родини. Вона була особливо дорогою її старшого брата. Назву коханої сестри і дочки було рідко чутно, бо кожен назвав її тільки сонцем. І все, як вона підійшов. Не було нічого надприродного про Оле, що вона завжди була в гарному настрої, дружній і веселий.



На жаль, старший брат знайшов серйозні проблеми на пізній стадії. Своїм батькам приймали його всюди, перетворилися на закордонні фахівці, але вони тільки подрібнили. Все, що він може бути продовжений життя на півроку. Шість місяців перебування з батьками і коханою сестрою. Сонечко відвідав брата частіше, ніж мама і тато. Оля спробувала посміхатися, але вперше в житті вона дала посмішку з великою складністю. Вона дивилася в очі брата і зрозумів, що Будь-яка зустріч може бути останнім.й Через шість місяців його брат загинув, і Ольга почала відмовитися.



Мої батьки завжди були Тато все ще тримається, але мама лікувала весь день. І як часто справа, ліва після зварної дитиний Тільки Оля і її батько залишився. Вони намагалися тримати один одному і не відсмоктуватися до сумності, але серце Олі пахне неприємності. Вона відчувала, що це не остання. доляй Батько завжди постарався їхати додому рано, щоб побачити дочку. Тим не менш, він залишився в кінці дня. Вранці Олег отримав виклик і сказав про те, що біля нього трапилася аварія.



Тепер вся решта місця мертвих.Сім'я Олій Сонце, нарешті, вийшов. Оленка була прийнята сестрою матері, але їхні стосунки були холодними. Почасть тому, що вона завжди лікувала. Вона провела вільний час з сім'єю. Кожна зустріч відбулася за одним сценарієм: перший Оля розповів про те, як пройшов день, потім він почав кинути спокійно. Сприяє перетворенню в судомні боби, які, як правило, закінчилися в реальній хістерії. Одного разу жінка середнього віку почув ці звуки розпаду. підійшов Олесяй



Вона сказала, що вона прийшла, щоб бачити сина і чоловіка. Жінки починають бачити один одного практично кожен день. Вони виглядають як. Оля та Марина об’єдналися величезною грою, яка не могла вписуватися в грудях кожного. Однак разом з ними вдалося впоратися. Консоляція працює краще, коли мова йде Хто знає щось схожей Одного дня Марина вийшла трохи пізніше. На лавці вона знайшла крісельну Ольга.



«Сонечко, не плаче... Я мріяв про вашу маму сьогодні. Вона сказала мені, щоб піклуватися про вас. Ваша мама запитала мене, щоб зберегти її сонце. й

Оля вже давно не називалася, тому вона вірила Марина. Протягом тижня жінки почали жити разом. Сонце знову на вогонь, бо він знайшов Нова сім'я.



Не дивлячись на те, що відбувається в житті, завжди буде принаймні одна людина, яка допоможе вам. Ви. Головне не втратити себе в карусель всього, що відбувається навколо. Навіть після того, як найважчі події, ви можете знову побудувати і будувати його. Не легко втратити близьких, але ми можемо вижити. Не забудьте, що ви не тільки відновите, але буде Щиро дякую.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное