Я мріяв, що вночі я їю оселедець, вранці я відразу зробив «лижне хутро пальто»

У нашій країні є традиція. Олів'є, хутро пальто, фарширована риба і так далі. З одного боку, ці страви пов'язані з духом свята, з іншого боку, вони часто просто лінь варять, а іноді хочеться. Але ми можемо. "Сайт" закріпити все. Дами і джельменами, ласкаво просимо: свінгери!



В основному такий же салат. Але не так змінився, наприклад, лляні пельмені або чорниці. Смак буде таким же, святковим. Текстура трохи зміниться, а час приготування буде значно скорочений. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І якщо це не так, візьміть звичайний горщик. Під час приготування овочів, сидячи на плиті не обов'язково.

Підшипник під хутром Інгредієнти
  • 300–400г філе оселедця (пакет)
  • середина-пошта
  • бджоли
  • морква
  • 0,5 цибулі
  • 3 яйця
  • 4 ст. майонезу
  • сіль
  • зелена


Підготовка
  1. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Так не зайдемо до того, як вирізати її з магазину, яку рибу краще взяти і так далі. Просто купуйте упаковку подрібнених філе. Це буде досить. При необхідності вирізати їх в середні шматки. Іноді вони упаковані з довгим одягом.


  2. Найдовший етап приготування: овочі. Зварена картопля (30 хвилин), буряк (45 хвилин, додайте пару ложок рослинного масла до кипіння води) і моркву (25 хвилин). Просто промийте його, потім очищайте його. Насправді, це ідеально, щоб зробити речі, такі як ніч до. Потім льодяне хутро готується до сніданку швидко і з задоволенням.


  3. Яйця варення. Ось близько 8 хвилин після кипіння. Поставте їх в холодну воду і очищайте їх. Вирізати цибулю дрібно, щоб не заповнювати всю страву за смаком. Якщо ви не лежите, можна взяти цибулю, розрізати її і засолити її в окропі і оцтом протягом 15 хвилин. Але сьогодні ми трохи ледачі.
    р.

  4. Візьміть тару глибше і помістіть оселедець, цибулю, натертих яєць і варених овочів в ньому. Все, що залишається, щоб заповнити цей чохол майонезом і його засолити. Висока аеробіка буде дрібно нарізаною зеленню і подрібненою зеленню. Щоб бути повністю підготовленим, страва повинна бути «пристойною» в холодильнику близько 20 хвилин. Майонез протягом цього часу слід замочити і зв'язати інгредієнти. Дивитися і їсти. Смачний.




Цей салат можна залишити в холодильнику і без майонезу: таким чином, вироби прослужать довше, наприклад, якщо ви хочете поласувати гостей ввечері, і є тільки час для приготування їжі вранці. Зробіть його майонезом, дайте мені стояти і зателефонуйте всім до столу.



По суті, Матроскін був невірним. Яка частина бутерброду не їсть буде виглядати добре. Якщо, звичайно, не поганий спочатку. Оригінальний оселедець під шубою добре підходить для його презентабельного зовнішнього вигляду і краси зрізу: всі вироби в шарах, кольори підібрані добре. Але навіть з звичайною крихтою яєчного жовтка, шармом цього салату, і особливо смаку, не зникне.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное