Вона зачепита за допомогою колишнього однокласника, вирішив зробити хорошу відданість, але оплачується в повній мірі для хороших намірів.

В житті, коли потрібна допомога друзям або родичам. Саме тому важливо тримати в контакті. Тим не менш, не всі зв'язки вигідні для обох сторін. Яку любов можна розповісти вам. Вона була тим, хто допомогла людям, які потребують. Більш конкретно, потрібний.



Любов і життя в місті Як і багато її однолітків, любов після навчання пішов в місто, щоб організувати своє життя. І вона зробила. Його одна людина робота і хороша робота були доказом цього. Справжня гордість для всієї родини. Звісно, любов ніколи не забули про своє життя. Вона регулярно відвідала своїх батьків в с., щоб вийти з міста.



Одного разу, під час іншої такої поїздки до батьків, її мама почала зацікавити її дочкою. Чи має місце для однієї людини? На противагу любові про причину такого інтересу мама відповіла історію про дочку другу.

до Ви бачите, Nyurka Tanya ще не може отримати роботу. Вони не візьмуть сюди, тому можливо, в місті, який буде?

3332895

Колишній клас Люба згадувала Таня досить, бо вони були однокласниками. Хоча вони не були дуже дружніми, не було проблем для любові, щоб допомогти Таня. Після того, як все заслуговує на допомогу другу. Тим не менш, що час був запущений. Таня, як любов, повинна бути 32-річним.

На що і вирішив, що любов візьме Тетяна з ним і дасть їй житло, поки вона на ногах. І в той час як новий сусід шукав роботу, вона не соромилася і очищала себе, і допомогти з чимось на домашню роботу. Це було досить справедливо, тому що любов не здійснювала оплату і не вимагав нічого з Тетяни для житла. Про тиждень пізніше, вона нарешті виявила роботу. Він був недобрим і недобрим.



По-перше, любов не приділяв уваги і намагалася лікуватися з розумінням колишнього однокласника. З Тетяни отримав роботу, вона припинила допомогу в будинку і навіть забули доглядати за собою. З думкою, що людина все одно повинна звикати до нового життя, любов робив страви для Тетяни.

2 тижні. Любов не думав, що її терпіння ламається так швидко. І все відбулося після відвертої розмови з Тетяною.

- Звичайно я розумію. Але це буде чудово, якщо ви очищали трохи.

до Яка радість? запитав Тетяну з проблемою. Чи є це мій будинок, який потрібно шукати? Тут немає нічого. Я не думаю, що я повинен зробити все.



П'ятий любов не кричущий або навіть підняти її голос. Вона не хоче витрачати нерви на цей чоловік. Так в дуже спокійному, але проникному голосі вона сказала:

- Добре. Тоді ви можете знайти своє місце. Відтепер ви будете спати тут на кухні. Ви не повинні нічого чистити, але я не хочу бачити вас на 2 тижні.

Колишній сусід Тетяни на тиждень пізніше. Вони навряд чи говорили з любов'ю, і замість того, щоб говорити, щоб жінки побажали один одному удачі.

р.

Звичайно, з Тетяни Любов ніколи не чув слово подяки. Якось не здивує її. І я був відхилений. Ви намагаєтеся допомогти людині і нічого не в поверненні. Що ви можете допомогти вам у своїх класах.

Ніщо. Коли любов повертається, щоб відвідати її матір, буде щось розповісти її.

Чи заслуговують всіх людей на допомогу від однодумців? Чи є це правда, що підключення можуть забезпечити багато? Як лікувати людей, які нехтують добротою?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное